www.sudzibas.lv Dormeo Krāpšana

Dormeo - Krāpšana

Pasūtīju gultu Premium Dolche un tai piedāvātās redeles Clip Flex ko ieteica operators un protams matraci memory s plus. Nepietiek ar to ka jau manu pasutījumu sajauca pavisam citu matraci ieliekot, bet ari aizmirsa pirrakstit ka gultu un redeles ari vajag. Atzvaniju, precizejam pasutijumu. Pauet divas dienas - piegadā. Kurjers pusakls, bez brillem neko neredz, dokumentus sajaucis, visu pieķēpāja bet preces izsniedz. Pienāk vakars, veco gultu izmetām no rīta kad atveda preces un sakam stellēt piektdienas vakara to jauno gultu un secinām ka to nevsr izdarīt jo nav ieliktas divas detaļas, proti pamatnes kas notur redeles. Zvanu augšā uz dormeo, bet tur pateica ka tikai pirmdien varešot ko runāt jo brīvdienas neviens nestrādā. Super, mums ar vīru jāguļ uz zemes tagad vismaz nedēļu kamēr atsūtīs trūkstošas detaļas un vispār ja atvedīs jo palasot šīs sūdzības maz ticams ka būs kāds risinājums. Lieki piebilst ka pārsteigums vīram izdevās pateicoties dormeo neprašām kad nejēdz ko liek pasūtījumā!

P

Комментарии (1)

S Studio Moderna SIA 28.03.2019

Labdien,
25.martā, tiklīdz iepazināmies ar Jūsu pretenziju, nekavējoties ar Jums sazinājāmies un vienojāmies par pārpratuma risinājumu. Jums tika veikta redeļu maiņa, piešķirot papildus atlaidi kompensācijas ietvaros.
Vēlreiz atvainojamies par radušos pārpratumu, kurš jau ir atrsināts.

Ar cieņu,
SIA Studio Moderna

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы