www.sudzibas.lv Dormeo Krāpšana

Dormeo - Krāpšana

Top shop veikalā T/C Akropole iegādājos dormeo virsmatraci roll up green tea, kas tik reklamēts kā ļoti komfortabls. Pirku meitai, kuta pēc pāris naktīm konstatēja, ka matracis ir ciets un diskomfortabls. Protams, ka liela vilšanās, ka uzticējāmies dormeo virsmatrača Skaistajai reklāmai!

03.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено GiGa 03.03.2020

Tā kā pašā sūdzībā nebija vietad, turpinu savu stāstu komentārā.
Pēc dažu dienu lietošanas, zvanīju uz Dormeo un izteicu savas pretenzijas par virsmatraci un jautāju vai ir kādas iespējas ko darīt, apmainīt pret kādu citu vai saņemt atpakaļ naudu. Man teica, ka, ja virsmatracis ir izpakots, vairs neko nevar ne samainīt, ne saņemt naudu atpakaļ. Interesanti, kā gan es varēju zināt paskatoties uz neizpakotu matraci un to neizmēģinot, ka tam ir ļoti slikta kvalitāte?! Turklāt atsauksmēm, kas ir Dormeo mājas lapā nevar ticēt, jo tur tiek akceptētas tikai pozotīvās atsauksmes. Mana pretenziju atsauksme, kas nebūt nav pozitīva, tur nemaz neparādās... Esmu ļoti vīlusies Dormeo, nekad vairs neko no šīs firmas neiegādāšos un nevienam to neieteikšu!

Дополнено GiGa 03.03.2020

Un kad zvanīju uz Dormeo un jautāju vai viņi publisko tikai pozitīvās atsauksmes par sevi, man teica, ka tā nav, ka puplicējot arī negatīvās atsauksmes un, ka mana atsauksme tiekot apstrādāta. Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu, parasti citās interneta vietnēs uzrakstītā atsauksme redzama uzreiz. Lieki piebilst, ka mana atsauksme joprojām tiek apstrādāta (to uzrakstīju februāra beigās)... Joprojām zem šī virsmatrača Dormeo mājas lapā ir tikai 4 pozitīvās atsauksmes... Dormeo ir ļoti negodīga un nekaunīga firma...

G

Комментарии (5)

BondsBonds 03.03.2020

Vismaz ir neitrāla vieta kā šī. Termins virsmatracis ir baltiem diegiem š

BondsBonds 03.03.2020

ūts. Manuprāt to loel virsu vecajam cairumainajam, ja žēl naudu jaunam.

Joe Rogans👽 03.03.2020

Dormeo Hero ļoti ērts virsmatracis

Arkukušjans 03.03.2020

Kas Jums liek domāt, ka viņiem būtu jāņem šī prece no Jums atpakaļ, tikai tāpēc ka “par cietu” un Jums tā liekas?
Gan jau, ka tajā Akropolē 101 paraugs izlikts, vismaz citos viņu veikalos ir. A to, ka Jūsu atsauksme tiek apstrādā, Jums atbildēja pieklājības pēc, nevarēja taču viņi pateikt, šķiet ejiet dillēs, Jūsu komentārs ir sviestains...🤣Virsmatracis ir virsmatracis, klāj uz grīdas, ņem uz Dziesmu svētkiem vai liec uz aizčurāta dīvāna!

E Eva 05.03.2020

Pirms 2 mēnešiem saskāros ar ļoti līdzīgu problēmu- atgriezt matraci ir gandrīz neiespējamā misija- noliek tevi zemāk par zemi...nosauc nepareizu adresi, kur atgriezt preci (kaut kādu privātmājas adresi), tad brauc, zvani un meklē īsto adresi, kad uzzini un aizbrauc nu jau pareizajā adresē, izrādās, ka viss ciet, jo bija jāsarunā konkrēts laiks, par ko tu uzzini tikai tajā brīdī, tādēļ brauc un ved atpakaļ uz mājām. Aizbrauc atpakaļ nu jau konkrētajā norādītajā laikā un atkal saskaries ar to, ka ir kārtējās problēmas- nav pareizi iepakots, tādēļ negrib ņemt pretī, pasaki, ka pārdevēja lika šādi iepakot, bet liek bez maz vai vest atkal atpakaļ, beigu beigās negribīgi pieņem, pa ceļam stāsta, cik tava sieva ir slikta, jo viņa visu nepareizi sastāstījusi ...tur uz vietas bāzē naudu neatgriež, izdod tikai aktu, ar kuru jādodas uz veikalu, kurā nopirki matraci, ko arī uzreiz nevari izdarīt, jo ir iepriekš jāpiesaka sava vizīte naudas atgriešanas izņemšanai...nemaz nestāstīšu par telefona sarunu pēc pirmās izmēģinājuma dienas uz šī matrača, kur Dormeo pārstāvji uzskatīja, ka tas ir pilnīgi normāli, ja pēkšņi pēc gulētas nakts uz šī matrača parādās sāpes krustu rajonā- tas esot pilnīgi normāli, lai guļot tālāk.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы