Dobeles slimnīca - Slikts serviss

18 maijā Iegūlos Dobeles slimnīcā ķirurģijas nodaļa ar akūtu Pakreatitu..Man arī sāka sāpēt labā kāja, sūdzejos dakterim Jurim, kurš pat to neapskatija. Teica mājas varešu ārstēt. Un tā katru dienu sūdzejos pa sāpēm. Izrakstījos slimn. un griezos pie asinsvadu ķirurg. 100proc. dziļas venas trombs. Paldies Juri ka nenomiru (pēdiņas).Ar cieņu Andris.

02.06.2026

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

A antidzerajs 03.06.2026

mazak dzert vajag

A Andris Pļava 03.06.2026

Tas gan nebija profesionāli.

M memesupreme 03.06.2026

Ieteiktu vērsties oficiāli veselības inspekcijā. Tev paveicās, ka neatstiepies ārstra neprofesionālās rīcības dēļ. Nākošajam varbūt nepaveiksies.

A antidzerajs 03.06.2026

pilnīgi poh, uz tevi dzerājsalašna

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы