Dobeles slimnīca - Slikts serviss
18 maijā Iegūlos Dobeles slimnīcā ķirurģijas nodaļa ar akūtu Pakreatitu..Man arī sāka sāpēt labā kāja, sūdzejos dakterim Jurim, kurš pat to neapskatija. Teica mājas varešu ārstēt. Un tā katru dienu sūdzejos pa sāpēm. Izrakstījos slimn. un griezos pie asinsvadu ķirurg. 100proc. dziļas venas trombs. Paldies Juri ka nenomiru (pēdiņas).Ar cieņu Andris.
Комментарии (4)
mazak dzert vajag
Tas gan nebija profesionāli.
Ieteiktu vērsties oficiāli veselības inspekcijā. Tev paveicās, ka neatstiepies ārstra neprofesionālās rīcības dēļ. Nākošajam varbūt nepaveiksies.
pilnīgi poh, uz tevi dzerājsalašna