www.sudzibas.lv Danija Apavu veikals Nestrādājiet tur nekad!!!

Danija Apavu veikals - Nestrādājiet tur nekad!!!

Nostrādāju gadu šajā uzņēmumā, vienīgais,ko tur saņēmu bija ņirgāšanās! Nevienam neiesaku iet tur strādāt un tērēt savu laiku, nopelnīt tu nevarēsi,jo kolēģes ņems nost klientus, strādāsi katru dienu algā saņemsi 500€! Tevi ēdīs ārā, aprunās, darba pauzēs tevi vēros,ko tu dari. Žurku kantoris, tev pienākas veselības apdrošināšana pēc pusgada apmaksāta,ko pēc tam tev novilks ,no algas!

17.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

F

Комментарии (3)

T Tautins 17.06.2024

Nu nezinu, laikam atkarīgs, kurā veikalā strādā. Es strādāju Spicē, ļoti jauku, pretīmnākoša vadītāja, kolēģes arī normālas, nezaga klientus nekādā gadījumā.
Tā kā laikam katram sava pieredze

ž žurcis 17.06.2024

Noa algas atvelk noteikti tikai daļu. Vai arī jālasa cītīgāk darba līgums, ko paraksta.

S SanK 18.06.2024

Strādāju šajā uzńēmumā un vēlos precizēt, ka par apdrošināšanu nekas netiek novilkts. Summa algas lapińā kas ir norādīta pie veselības apdrošināšanas ir summa, ko uzńēmums maksā par apdrošināšanu mēnesī, nevis darbinieks. Pat tā aile ir speciāli nodalīta no darbinieka nodokłiem. Un alga 500 eur pie pilnas slodzes nav iespējama.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы