www.sudzibas.lv Daina Priedniece Nav sazvanāma, bez pamatojuma tiek noņemta nauda

Daina Priedniece - Nav sazvanāma, bez pamatojuma tiek noņemta nauda

Esmu 2. Grupas invalīds, pārbaudot sava konta uzkrājumus, kas ir radušies no darba samaksas, pensijas, tā ir infarkta stadija, ka nezinot par ko iekasē naudu 2177,46, krāju ārstēšanai un operācijai. Es neko neesmu ņēmusi, man darīšanas tikai ar banku, citus kredītus neesmu ņēmusi, par ko? Esmu šausmās, tā priekš manis ir milzīga nauda! Banka ieteica zvanīt Dainai Priedniecei, bet viņa neatbild.

09.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

D Dagnija Reinholde 10.08.2021

Ļoti neprofesionāla darbība,nepārbaudot faktus.Uz zvaniem neatbild.Kā lai sarunā pieņemšanu?Tādi advokāti sen bija jāatlaiž no darba un jāanulē licenze!Kur skatās zvērinātu advokātu padome?

M Marisu1975 04.04.2022

Viņa jau ir valsts amatpersona to vietu viņai ir jāzaudē viņa nav domāts tam, ja būtu likumu ievrrojusi bet pretlikumīgi to dara
Tiesa un kompensacijas

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы