www.sudzibas.lv Daina Priedniece Naudas piesavināšanās

Daina Priedniece - Naudas piesavināšanās

Zvērināto tiesu izpildītāja Daina Priedniece, izmantojot savu dienesta stāvokli, nelikumīgi no kontiem izzog naudu, uz e - pastiem atbild ar nokavēšanos, un stāsta ka esot izsūtījusi vēstules, tikai tās viņa sūta uz ne manu adresi, jo neesmu neko saņēmusi, bet sūta svešiem cilvēkiem, kuri tad redz visus manus datus. Tas nozīmē ka priedniece izplata info tiem, kas tos nedrīkst zināt, klaji pārkāpj datu aizsardzības likumu.
No konta nozog naudu, kas pat nepienākas viņai, konkrēti, apgādnieka zaudējuma pensiju, to aiztikt nedrīkst, bet viņa izzog.
Iesaku viņai neuzrādīt savus ienākumus, jo viņa nešķiro kas tā par naudu, savāc visu.

S

Комментарии (2)

P Palīgs neskaidrajiem 16.05.2022

Manuprāt zog tie, kas aizņemas un neatdod.

S Spuris 09.06.2022

Vērsieties Tieslietu ministrijā ar oficiālu pretenziju.Tapat arī tai zosij Dainai pretenziju nosūtiet. Ta kurva jau tāpat drīz sēdēs aiz restēm.Viņa ielaidusi knaģus arī vienā no valsts katoriem un izzagusi nelikumīgi daudzus tūkstošus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы