LV RU
www.sudzibas.lv Daily Necieņa pret kultūru

Daily - Necieņa pret kultūru

Labdien,

Vēlējos uzzināt kādēļ Gustava Zemgala Gatvē 76A pēc rekonstrukcijas piedāvājumā vairs nav pieejami kartupeļi. Pēc manām domām šī ir netikai vilšanās manās acīs, bet arī visu apmeklētāju skatienā - manuprāt katram ēdināšanas kantorim, kas nav nematisks un kādu noteiktu virtuvi, būtu jāiekļauj kartupeļi piedevu klāstā, jo galu galā latvieši - jūsu mērķauditorija lieto kartupeļus kā pamatproduktu uz kā ir bāzēta mūsu diēta.

Liels lūgums tuvākajā laikā klāstā iekļaut gan varītos, gan arī ceptos kartupeļus, lai es varētu turpināt ieturēt savas pusdienas šajā vietā nevis meklēt alternatīvas - griezties pie jūsu klientiem.

Paldies!

11.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

Kolta 11.12.2018

“Griezties pie jūsu klientiem” - tas ir labs, bet varbūt labak pie konkurentiem?
Kartupeli tomēr ir svarīga lieta.

"uz kā ir bāzēta mūsu diēta." - ikviens ēdināšanas uzņēmums savu ēdienkarti veido pats, balstoties uz ekonomiskiem faktoriem, nevis klientu diētām.
"Pēc manām domām šī ir netikai vilšanās manās acīs, bet arī visu apmeklētāju skatienā" - kādā vēl "skatienā"?!?! Būtu vismaz vidusskolu pabeigusi, nerunājot jau par kulinārijas kursiem, kuri pat nev nepieciešami, lai prastu izvārīt kartupeļus.
"nevis meklēt alternatīvas - griezties pie jūsu klientiem." - griežoties, galvenais - nesagriezies, ar tiem alternatīvu meklējumiem.

Lu Luīze Tjarve 11.12.2018

Kas par muļķībās ;D kur tik absurdu rakstu var uzrakstīt ? Suši bārā arī jābūt kartupeļiem ?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы