LV RU
www.sudzibas.lv Daily Krāpšana

Daily - Krāpšana

Saprotu, ka daily pusdienu restorāni darbojas pēc franšīzes stratēģijām, bet tas, ka Latvijas universitātes studentiem par to pašu ir jāmaksā dārgāk nekā Latvijas bankas darbiniekiem, ir vienkārši ņirgāšanās un krāpšana. :) (runa ir par salātu cenām kilogramā)

Комментарии (4)

Dainis 22.02.2018

''Nabadzīgajam'' studentam vienmēr ir iespēja paņemt pārtiku no mājām un ekonomēt, viss ir ļoti vienkārši, ja neapmierina cena jums ir iespēja ēst citur, katram uzņēmumam ir tiesības noteikt cenas, kādas viņš vēlās un tam nav nekāda sakara ar krāpšanu.

S soundsfierce 22.02.2018

Ir vairākas reizes gadījies, kad pārdevēja ''nosver'' salātus neievadot to svaru, vienkārši izdomājot aptuveno cenu laika ekonomijas dēļ. Neatradu nevienu piemērotāku sadaļu šai sūdzībai kā vien krāpšana. Neesmu tas cilvēks, kuru neapmierina tās cenas tik ļoti, lai boikotētu uzņēmumu un aicinātu to darīt citus studentus, taču šī iestāde nekad nav izcēlusies ar labu slavu. Pārsālīti sautējumi, mati ēdienos (gan īsi un spuraini, gan garāki) ir pa reizei gadījušies arī manā šķīvī, un par to ir neviena vien sūdzība. Runa ir idejiski par vienu no daudzajām absurdajām lietām valstī. Šai ēdināšanas iestādei pat mājaslapā nav atsauksmju sadaļas. Kur kvalitātes kontrole? Kā tās uzcenojumu stratēģijas konkrētajās vietās izskatās no malas? Vai citās valstīs izglītības iestādēs par ēdienu arī jāmaksā vairāk nekā bankās un uzņēmumu ēkās? :)

Dainis 22.02.2018

Daily jau nav LU uzņēmums, tā kā viņi nosaka cenas kādas vēlās, tie, kas mācās LU jau tā kā būtu pilngadīgi un šeit vairs runa par bērniem neiet, par jūsu sūdzību, tā drīzāk izskatās pēc darbinieku nolaidības, ņemot vērā šādās vietās piedāvāto atalgojumu un zemās prasības pret darbiniekiem, šāda situācija ir vairumā ēdināšanas iestāžu, tas, ka bankā strādā strādā cilvēki nenozīmē, ka viņi automātiski ir bagāti :D

Murgs tas Daily

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы