LV RU

Cropp Town. Riga Plaza - apkalpošana

īsti nezināju, kur pievienot šo rakstu, šī noteikti nebija īstā vieta, bet ko darīt.

tātad šo otrdien staigājot pa veikaliem, iegāju Cropp townā. Uzreiz iepatikās veikala atmosfēra. Meklēju jaunu maku, tā kā stendu neieraudzīju, kur tos pārdotu, devos pie kases, lai pajautātu, vai tādi vispār ir. Gadījās, ka atbildēja man ĻOTI simpātiska meitene, ļoti laipna, uzreiz parādija, kur atrodas. Neviens no tiem man īsti "ACīS neiekrita" taču pie jaukās pārdevējas atgriezties gribējās, tā nu nopirku vienu no makiem. 10 minūtes pēc tam jaunajam makam noplīsa rāvējslēdzējs. nopriecājos, ka ir iemesls atgriezties. nolēmu, ka samainīšu maku un pajautāšu meitenei vārdu vai numuru, taču nesaņēmos. pagāja divas dienas un es joprojām atceros šo savu pirkumu.
Ja nu kāds no Cropp towna šo izlasa, tad tā bija tā pārdevēja ar blondiem matiem, īsiem šortiem un vienām no tām dīvainajām kurpēm kājās.
Tagad noteitki būšu biežāks viesis šajā Cropp Townā

š

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы