LV RU
www.sudzibas.lv CreditReform Piedzen kas nav jāpiedzen

Creditreform - Piedzen kas nav jāpiedzen

Creditreform Latvia no manis piedzen vienu paradu, kas vispar nav japiedzen un kas sen jau ir samaksats. Vai kadam tā ir bijis vēl ? Iespējams, šeit ir kāda krapšana un kāds manā vieta ir uztaisījis parādu. Sobrid to cenšamies noskaidrot, bet Creditreform nav gatavi dzēst manu parādu. Kreditors viņiem neļauj dzēst šo parādu, ļooti, ļoti nepatīkama situācija šobrid.

08.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Dr

Комментарии (11)

Ar Arvis9999 08.10.2019

Parādus vienkārši tā nedzēš, ir jābūt čekiem kautkādām kvītīm, ka viss ir samaksāts.
Ja nav saglabāti šādi čeki, var nākties maksāt vēlreiz. Neviena tiesa arī nepalīdzēs, ja nav ko parādīt.

Ar Artūrs Dante 08.10.2019

Arvi Tu esi muļķis ?
Vienkārši kā mani tracina šīs vergu dvēseles - aiiai ko lai tagad dara man liek maksāt, aiiai būs jāmaksā.
Mlin, ja Tu zini, ka neesi parādā, neapmierina summa, vai nevari maksāt - sūti NAX...i tos krāpniekus, ja viņiem kas neapmierina lai sūdz tiesā. Un nevis parādniekam, bet kā reiz viņiem ir jāpierāda parāds, % likumība u.t.t.
Viņi baida ar melno sarakstu - ak šausmas viņš ir tik briesmīgs - Tu vairs nevarēsi aizņemties 100 Eur, lai atdotu 200, ak nēēē !

Ar Arvis9999 08.10.2019

Viņi tiesā nesniegs ir bijusi pieredze ar šo visu, pašam tiesāties 300 euro dēļ nav vērts, laiks maksā vairāk. Iztiesāsies samaksāsi 150 euro+-.
Atkarībā cik ir brīvā laika ar to visu nodarboties.
Katram savi uzskati un vērtību skala.

Ar Arvis9999 08.10.2019

Sūtīt viņus Tu nekur nevari, pienāk brīdis kad nepieciešams hipotekārais kredīts un tajā momentā Tevi visi sūta.

Ar Artūrs Dante 08.10.2019

Skaties - Viņi visi (Paus, Credītreform, Gelvora, Sergel) skaistā solītī iet Na..j ! - izī ! :)
Neviena sevi cienoša banka tos šaragas nopietni neņem ! :)

Ot Otis 09.10.2019

Kur tev tāda pārliecība, ka nevienai bankai neinteresē visādi kredītreformi un tava kredītvēsture jebkāda?

Ar Arvis9999 09.10.2019

Šis viss tiek ņemts vērā - ir pagājis gads kopš nokārtoju visas saistības, mani joprojām bankas sūta labi tālu, jautāju kādēļ tā.. viss ir vienkārši, kredītvēsture sabojāta un ļoti lēni reitings kāpj augšā.
Vienīgais ko varu ņemt kredītā ir diezgan nolietots autiņš. :D
Saulaik arī bija tāda veida domāšana, lai visi iet ar saviem procentiem. Tagad vismaz tuvākos 3 gadus varēšu vēl pārmaksāt un dzīvot īrētā dzīvoklī, nevis maksāt par savu īpašumu bankai kredītu.
Rezultāts pārstedz - īrēts dzīvoklis nosedz par 6 mēnešiem, viena gada maksājumu bankai :D

Ot Otis 09.10.2019

Vai nu tas ''sūtītājs'' vēl uz muterītes kakla sēž vai ripina bumbas kādā nelikumīgā biznesā, kārtējais bankrotu karalis (hihihi).

Ar Artūrs Dante 09.10.2019

Ir diezgan liela iespēja, ka šis Arvis darbojās parādpiedziņas kantoru labā, jo tikai viņu interesēs ir tautā veidot uzskatu, ka tās ir ļoti nopietnas kompānijas, kurām noteikti ir jāmaksā, jo ja netiks maksāts tad aiaiai būs, bet tā nav. Viņas ir vienkārši parazitējoši organismi, kuri eksistē tikai cilvēku nezināšanas un nezin kādu baiļu priekšā.
Es kaut kā, kad biju jauns arī domāju, ka vajag ar viņām kaut ko vienoties, bet nē šīs kompānijas darboņi , zvoņarkas ir vienkārši jāsūta ratā, ja tā rīkotos katrs dzīve Latvijā būtu labāka un godīgāka.
Ja cilvēkam ir galva uz pleciem un rokas, tad sakrāt savam dzīvoklim ir ļoti īss laika periods un nebūs nepieciešamība barot bankas. Bankas un ātrie kredītu kantori tikai dzīvo uz slinku un ne pārāk gudru cilvēku rēķina.

Ga gadalaiks 19.12.2019

Smieklīgi - ja tā rīkotos katrs, tad Latvijā neviens pēcapamaksas pakalpojums (komunālie, telekomunikācijas, medicīna utt) vairs nebūtu pieejams, nemaz nerunājot par finanšu līdzekļiem.
Parādu piedziņas kantori jau piedzen kāda uzņēmuma vai iestādes vārda par kuru pakalpojumiem netiek veikta samaksa. Ja uzņēmums /iestāde nesaņems savu naudu par pakalpojumu vai preci ko tas ir sniedzis, kā tad varēs samaksāt algas darbiniekiem/norēķināties ar piegādātājiem?

Bl BlackWhite 09.10.2019

Tā ka nav īsta sūdzība, jau vairākas no šī profila par visu iespējamo, grūta dzīve autoram.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы