LV RU

Credit24 - Krāpšana

Nekad neaizņemieties šeit! Drakoniski procenti vēl būtu kaut kā paciešami, ja pamatsumma dzēstos, bet rēķins tiek izrakstīts tikai par procentiem! Viņi viltīgi ir paslēpuši jebkādu informāciju par pamatsummas atmaksu, un psiholoģiski ir ļoti grūti pašam pārskaitīt vēl papildus summu, jo sākumā jau redz tikai ikmēneša maksājumu, līdz ar to cilvēks tiek uzsēdināts uz adatas. Ir labi ja disciplīna ļauj uzreiz atmaksāt to ciparu, bet nu ja ir disciplīna, tad līdz šāda līmeņa augļotājiem parasti nenolaižas. Nav skaidrs kā Ptac vēl pieļauj šāda veida "biznesa" pieeju.

13.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (1)

A aicis24 13.08.2019

Ta visas tās kredīta iestādes no sākuma liek maksāt tikai procentus.Teiksim paņēmi 4000€ uz 5 gadiem,tev kopā būs jāatdod jau pie 8000€ un ikmēneša maksājums būs ap 180€.Tātad pirmos 2.5 gadus maksāsi tikai %.Man jau liekas,tas ir katrā līgumā norādīts ar maziem burtiem,ko neviens nelasa.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы