Credit24 - Krāpšana

Ilgi šeit negribēju rakstīt, tomēr izstāstīšu savu pieredzi ar šo kantori!

2018. Gada beigās paņēmu kredītlīniju 300 eur apmērā, šo to atdevu, pēc tam vēl vajadzēja, tad atkal atdevu. Beigās bija paņemti jau 800 eur, mēģināju atmaksāt pa daļām, bet maksājot to maksājumu - puse no viņa bija komisija, ja ne vairāk.

Šogad feisbukā atradu godigsaizdevejs.lv - iegāju, palasīju par kredītlīniju bišķ vairāk, aizpildīju pieteikumu. Īsāk sakot man tur jau galu galā pateica, ka jauna % likme pēc valsts likumiem ir par 30% mazāka, nekā man deva credit24, viņi kaut kādā tur veidā to visu apiet un vžih vžih - valsts likumi nestrādā.

Biju maksājis ~35 eur mēnesī, 5 gadus vajadzēja maksāt: d piecos gados samaksātu viņiem +250%!

Tagad sadalīju šos 800 uz gadu - beigās kopā samaksāšu tikai 970 eur.

Bēdziet no tiem žuļikiem!

18.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (8)

C Credit777777 03.06.2020
Naudas atmazgāšana

Visi saprot, ka tas ir augļošanas bizness : izmanto klientu vājības.
Daudzi, iespējams, uzreiz nesaprot, ka runa ir ne tikai par pievienotiem procentiem, bet arī par iespējamu naudas atmazgāšanu.

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R Rezerves profils 18.09.2020

Pilnīgākais reklāmas raksts un nekas cits, pievērsiet uzmanību autora citiem komentāriem.
Godigsaizdevējs tie paši augļotāji vien ir - tikai bik smukākā iepakojumā. Godīgs aizdevējs ir tikai un vienīgi tāds, kas neprasa % :)
Kā arī viņu saitā pievērsiet uzmanību 2. ļoti interesantiem momentiem 1.
1. Mūsu uzticamo partneru vidū ir tādas krāpnieku šaragas kā moneza un mogo.
2. Viņu saitā figurē 5* atsaukmes no it kā klientiem :), vienīgi saitā nav nekādas formas lai šādas atsauksmes atstātu ! :)))) - tas nozīmē, ka paši vien rakstījuši ir.

Pēc fakta šis "godīgais aizdevējs" piedāvā visparastāko restrukturizāciju, kas reāli nav nekas cits kā jauns līgums, uz kura pamata var likt % uz % :), - neredzu viņu piedāvājumā neko izdevīgu. Izdevīgi tas ir tikai viņiem pašiem :) Ja ir pamatīga kredītu nasta finansiāli krietni izdevīgāk ir lietas novest līdz tiesai vai cesijai :)

Dante

P parasts_vecis 21.09.2020

Man tev līgumu atsūtīt vai kā?

Sākumā arī biju domājis, ka kaut kāds sūds vien ir, bet kad man piedāvāja daudz labākus nosacījumus - es tikai par, nevis pārmaksāt par to pašu naudu hz cik tur procentus.

Negribēju šeit neko rakstīt, tieši šādu komentāru dēļ! :) Es tikai padalījos ar pieredzi par Credit24 / godigsaizdevējs.lv - ko citiem cilvēkiem darīt, tā jau ir viņu darīšanas.

O OOOOOOOoo 18.09.2020

Neesmu ņēmis kredītu bet tak skaidrs jo ilgāks termiņš jo vairāk maksā, ka saka procenti. Bet nu 5 gadi uz 800eiro...

O Oskars 19.09.2020

Butu vienreiz samaksājis un miers summa ir maza

P parasts_vecis 21.09.2020

Paskatījos tavu profilu - smiekli nāk! speciāli piereģistrējies, lai atstātu komentāru Esi kaut kāds Credti24 darbinieks? Hahaha! :)

P parasts_vecis 21.09.2020

Bet pie citiem rakstiem komentēju, jo pats tik mēneša sākumā šo nokārtoju, par ko pašam prieks un gribu padalīties ar cilvēkiem, lai tos beigtu tie muhļītāji slaukt

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы