LV RU
www.sudzibas.lv Credit24 atmaksa,procenti

Credit24 - atmaksa,procenti

Labdien, neiesaku ņemt kredītu, it īpaši kredītlīnija!
Man pazvanīja, piedāvāja ka varot ņemt lidz 2000 dikti apvārdoja. Man pieredze-paņēmu 400e, ikmēneša maksājums bija apmēram 55e/mēn..
Pēc pusgada kad nojuka mašīna paņēmu vel, kopēja summa jau bija 900 tad ikmēneša maksājums jau bija 92 e. Saņēmu naudu, un atskaitīju uzreiz 500 atpakaļ, lai nebūtu tik liels maksājums. Pienāca kārtējais rēķina atmaksa, un opā atkal 92 jāmaksā un papētot ka 70 eiro aiziet tikai procentos...
Viņi rēķina atmaksu no maksimālās summas kāda izņemta!
+++ kredīt brīvdienas tas ir puflo, prosta reklāma! Vajag tris mēnešus iepriekš apmaksāt credit 24 miers, un pēc tam tik izskatīs. Datumus ar nav iespējams nomainit, ja algas dienas mainās, kā manā gadījumā.

08.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (2)

J Jekaterina Kate 08.07.2019

Arī iebērzos, summa nav liela, bet tie procenti...

Likumsargs 09.07.2019

Credit 24 nav izdevīgi ņemt kredītlīniju, jo pirmo gadu maksāsiet tikai procentus, pamatsumma praktiski nedzēsīsies. Pārslēgt līgumu arī neļauj.
Vienīgā iespēja ir iet uz konfliktsituāciju un maksājuma uzdevumā rakstīt klienta numuru un vārdus "pamatsummas dzēšana". Tad, ja sāksies konflikti, tad būs iespēja aizsargāties. Lai gan tā arī nav izeja!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы