LV RU
www.sudzibas.lv Compensa Slikts serviss

Compensa - Slikts serviss

2 mēnešu laikā nav saņemta nekāda normāla informācija par lietas izskatīšanu. Vieniigi pašai zvanot un jautājot cik "tālu" ir izskatīta lieta. Mans automobilis ir kā cietušais šajaa gadiijumaa un jau 2 meneshus visu velk garumaa un nevar pat apstiprinaat taami. Vai tieshaam ir jaagaida vairaak kaa 2 meenesi? Mashiina ir iesaldeeta un staav sasista liidz vinu saaks remonteet.Octa arii jaamaksaa bez vajadziibas. Serviss Jums ir pretiigs! Darbinieces telefonzvanos ir loti nekompotentas. Paceļ balsi kad nesaprot pati ko runā un slīgst atrunās. Nevienam nekad neieteiktu šo apdrošinaašanu. Bez tabu šis temats patiktu.

Комментарии (2)

I Ilona Seluzicka 26.11.2018

Labdien jūtu jums līdzi .Laikam vajadzētu visiem salasīties un braukt uz galveno biroju jo visi kas tik sēž pa kabinetiem latgalē neko nerisina un nesniedz nekādu atbildi.Es arī ļoti dusmīga.

а Анна Лисова 12.12.2018

Я тоже с ними связалась. Как платить, так всё нормально, а как дом сгорел, так сама виновата! Мошенники ещё те. Так всё подтасовали и переврали, что придётся делать вторую экспертизу.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы