www.sudzibas.lv Compensa Veselības apdrošināšana

Compensa Life - Veselības apdrošināšana

Nevienam neiesaku izvēlēties apdrošināšanas kompāniju Compensa life. Atlīdzības pieteikumi tiek izskatīti maksimālajā termiņā. Ja kavē noteiktos termiņus tad neatvainojas un pasaka ka atvaļinājumu laiks. Nesniedz informāciju par pieteikuma izskatīšanu. Kāpēc tiek atmaksāta daļa summas. Nesniedz atbildes uz konkrētiem jautājumiem. Atbildi ignorējot prasīto. Atmaksā atlīdzības pieteikumā iesniegto naudu un pēc pusgada prasa atgriezt naudu. Esiet ļoti ļoti uzmanīgi un piesardzīgi. Nevienam nenovēlu sadarboties ar šādu kompāniju.

L

Комментарии (3)

S sudzibassss 17.03.2015

Pilnībā piekrītu - Compensa Life - ir pamatīgas komunikāciju problēmas: uz jautājumiem neatbild, visās saņemtajās atskaitēs ir kļūdas, kad prasa izlabot - tad neatvainojas un sūta printscreenus, kas lielākoties neizskaidro pašu kļūdu un to neizlabo.

Man ir tieši tas pats gadījums "Atmaksā atlīdzības pieteikumā iesniegto naudu un pēc pusgada prasa atgriezt naudu. " uz iesniegtajiem jautājumiem - izvairās atbildēt, jo šajā gadījumā paši ir pārkāpuši savus noteiktos noteikumus, pie tam juridiski nepareizi veido regresa rēķinus.

Atbild uz tiem jautājumiem kuri ir ērti un izdevīgi viņiem, ja jautājums nepatīk vai ir rupja kļūda - tad nekas nav noticis.

Esmu sašutusi par šo uzņēmuma kultūru un attieksmi! Iesaku - nekad, nevienam neizmantot Compensa Life veselības polises.

P pikovita 18.12.2015

Es arī gribu izteikt savu viedokli. Man otrādi pat neizdevās pat sevi apdrošināt. Gribēju uztaisīt sev veselības apdrošināšanu kā fiziskā persona. Pirms tam jāaizpilda anketa, kur es norādīju ka man ir dažas problēmas ar veselību un jā es nākamgad plānoju izmantot apdrošināšanu. Visu taisnīgi))) Un kā es biju pārsteigta, ka saņēmu atteikumu. Kā iemesls bija minēts tas, ka viņi aprēķināja visus riskus un nolēma atteikt. Bet mīļie cilvēki, pasakiet man, priekš kam man tad tērēt 200-300 eiro apdrošināšanai ja es viņu neizmantošu????? Lai ir? ABSURDS!!!

K klients-1234 22.11.2016

Man bija tas pats, tikai līgums bija noslēgts

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы