LV RU
www.sudzibas.lv Compensa Neizmaksā atlīdzību

Compensa Life - Neizmaksā atlīdzību

Nevienam neiesaku šo apdrošināšanas kompāniju. *Bandītu* kantoris!Katru reizi iesniedzot čekus, lai iegūtu kompensāciju par medicīniskajiem pakalpojumiem, kurus apdrošinātājam jāapmaksā, kā tas noteikts līgumā, šajā kantorī rodas jauni noteikumi un tiek darīts viss, lai klientam kompensāciju neizmaksātu. Tiešām neiesaku!

L

Комментарии (3)

S sona 29.12.2011

Liene! Lūdzu izlasiet savu polisi, lai zinātu, kas paredzēts, kas ne...

S sarma 08.02.2012

Pirms 8 dienām man veica rokas operāciju.Apdrošināšanas aģente apgalvoja, ka tā tiks apmaksāta, taču šodien, iesniedzot čeku un slimnīcas izrakstu, saņēmu atteikumu.Ļoti nesaprotami bija skaidrojumi par slimnīcas čeku.
Ar apdrošināšanas noteikumiem esmu pietiekoši labi iepazinusies.
Nepatīkami, bet mani darba kolēģi turpmāk arī neslēgs līgumus ar Compensa Life.
Man radies iespaids, ka viss labi ir līdz brīdim, kad jāsāk kaut ko maksāt! Malači!!!Lai dzīvo * bizness* Latvijā!
Vai tā rīkojas arī citas kompānijas ?

A Andris Špats 07.11.2013

Man pavisam "interesanta" attieksme, jo ārsta ieteikto vēnu operācijas metodei vietējā apdrošināšanas firmas vadītāja nedz atsaka garantiju, nedz izsniedz garantijas vēstuli - uz ārsta aprakstīto metodi un kalkulāciju.

Vēstulē ir kādi vispārīgi spriedelējumi, ka jāiet uz slimnīcu un jāveic operāciju (kādu citu vai?). Iespējams, ka viņi vēlas t.s. "tradicionālo metodi" uztiept, bet tā jau nedeva vēlamo rezultātu...
Es domāju griezties Galvas firmā un noskaidrot - vai arī tur ir līdzīgi nesaprotami "nosacījumi", jebšu tie ir vietējie "izdomājumi" lai nonāktu noteiktās "savējo " slimnīcās.

Nevienam neiesaku veikt kādu operāciju un tad meklēt pie vietējiem apdrošinātājiem apmaksu, jo šī firma šķiet visai dīvaina, tāpēc pieprasiet jau iepriekš garantijas vēstuli uz operāciju kalkulācijas pamata!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы