LV RU
www.sudzibas.lv Compensa Apkalpošana

Compensa - Apkalpošana

Sveiki! Vēlējos padalīties par šodienas sarunu ar Compensa life pārstāvi. Man vajadzēja veikt ct mugurkaulam. Apskatot Compens life mājas lapā par līgumorganizācijām sapratu, ka veselības sabiedrība "ars" ir noslēdzis līgumu, bet kad biju aizgājis uz doto sabiedrību, man pateica, ka esot jāmaksā, pēc tam Compensa life atmaksās. Taču šī procedūra maksā 95,00 eur. Kad zvanīju uz Compensa life man tika atbildēts, ka jāiet pie ārstiem ar naudu, kur tiek veikta onlaine apmaksa man nevarēja pateikt. Attieksme ļoti negatīva. Derētu uzņēmuma vadībai novērtēt darbinieku attieksmi pret klientiem.

R

Комментарии (5)

donna b 18.04.2018

Kas ir *onelaine apmaksa*? Loti nopietna sudziba, tiesam.

R R1 18.04.2018

Onlaine apmaksa, cik es saprotu, ir kad par pakalpojumu automātiski tiek apmaksāts no polises, Man nav jāmaksā nauda un pēc tam nav jāprasa atlīdzība.

Z Zelda 19.04.2018

Visās vietās nav tā, ka uzreiz novelk. Ir reizes , kad polise visu apmaksā, ir reizes, kad jāpiemaksā nedaudz, un ir reizes, kad jāapmaksā visu un tad apdrošināšana naudu atdod atpakaļ. Un tas ir apdrošināšanas līguma noteikumos u.t.t.
Sūdzība nepamatota.

C Compensa 19.04.2018

Labdien!
Paldies par Jūsu ziņu! Compensa Life speciālisti ir saņēmuši arī Jūsu e-pastu ar jautājumiem, tuvākajā laikā sazināsimies ar Jums personīgi, lai atrastu situācijai veiksmīgu risinājumu.
Ņemot vērā, ka apdrošināšanas polisēs iekļautie pakalpojumi ir individuāli, precizēsim, kādus pakalpojumus nodrošina Jūsu polise un kādas ir iespējas saņemt un pieteikt atlīdzību.

Ar cieņu,
Compass Life komanda

D Dalī 09.07.2019

Ha,ha -viņi nekad nerisina savas stulbās polises sekas un vaino medicīnas iestādes,ka tām ir
augstprātīga attieksme.Pašiem viņiem vispār nav attieksmes,uzpūtīgie āksti !

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы