www.sudzibas.lv Colorfall Slikts serviss

Colorfall - Slikts serviss

Tāds pats variants, kā visiem komentāriem.
Apmaksāju rēķinu 20.01.2021 (atsūtīja tai pašā dienā) un tikai šodien saņēmu sūtījumu 07.04.2021. Bezkaunīgi. Komunikācija bēdīga. Dzīvoju Spānijā un gribēju atbalstīt vietējo uzņēmēju. Uz epastiem neatbild, ne facebook tikai zvanot. Laika un nervu tēriņš. Tika pieķertas melos, teica ka izsūtīja pa pastu un kad prasīju sekošanas nr nemācēja atbildēt un nākamajā dienā atsūtīja epastu ar tās pašas dienas izsūtīšanas nr.
Beidzot saņēmu mēteli un izrādās ka krāsas no spilgtām pārvērtās bālos toņos. Oderes krāsu zaļo nomainījusi uz bāli rozā. Par tādām izmaiņām ir jāinformē klients.
Vispār vāks.
Kā Saka, ko gaidīju un ko saņēmu.
Pievienoju bildītes

Комментарии (1)

I ilrgjefiho 08.04.2021

Bildē mētelis ir nesalīdzināmi foršāks. Var teikt divi pilnīgi atšķirīgi mēteļi. Bildē esošo gribas pirkt, reālo varbūt pat par velti neņemtu. Tā ir, kad internetā iepērcies. Nekad nēesmu, nekad arī problēmu nav bijis

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы