LV RU

CleanR SIA - Krāpšana

CleanR, atkritumu izvešanas uzņēmums, izraksta rēķinus un mēģina saņemt samaksu par pakalpojumiem, kas netika sniegti un nemaz nav atrunāti noslēgtajā līgumā.

Savā pakalpojuma pieteikumā CleanR, norādīju, ka vēlos, lai atkritumus izved tikai un vienīgi periodā Jūnijs-Augusts. Ir saņemts apstiprinājuma epasts no CleanR.

CleanR aprīlī atsūtīja pirmo rēķinu par periodu Maijs-Jūnijs. Sazinoties telefoniski ar CleanR paskaidroju, lai atsūta pareizo rēķinu un vispār līgumu.

Pirmo līgumu CleanR man nosūtīja jūlija mēnesī, bet paši, bez manas piekrišanas, tur ielika maija mēnesi.

Epastā, lūdzu, CleanR labot līguma laika periodu uz Jūnijs-Augusts, ko CleanR arī izdarīja un nosūtīja koriģēto līgumu, ko es attiecīgi pirmo reiz parakstīju. Nosūtot parakstīto līgumu es arī atgādināju CleanR nosūtīt man rēķinu, lai varu to samaksāt. Nekādu jaunu rēķinu es no CleanR par līgumā atrunāto periodu es tā arī nesaņēmu.

CleanR sniedza man pakalpojumu periodā Jūnijs-Augusts. Bet tā kā CleanR man neizrakstīja rēķinus par konkrēto periodu, tad attiecīgi nevarēju samaksāt par šiem pakalpojumiem.

Комментарии (3)

C Clean R komanda 09.10.2019

Sveiki! "Clean R" vārdā aicinām sazināties ar mūsu Klientu centru, lai rastu risinājumu šai situācijai.

E Edmunds Kance 03.07.2020

CleanR komunikācija Klientu centrā formāla, birokrātiska, prasa līgumu numurus, kuru nemaz nav...

E Edmunds Kance 03.07.2020

CleanR Klientu centra attieksme formāla, birokrātiska, prasa neesošus līgumu Nr., nav ieinteresēti operatīvi novērst pat paši savas neizdarības sekas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы