LV RU
www.sudzibas.lv Clean Control Pārdevēja - Ārija t.c. Mols

Clean Control - Pārdevēja - Ārija t.c. Mols

Šodien devos iepirkties kopā ar meitiņu un viņas vectētiņu. Manu mazo meitiņu, kurai ir tikai gads un pāris mēneši, piesaistīja krāsainās rotaļu mašīnas, kuras atrodās bērnu izklaides zonā, pie veikala h&m un ķīmiskās tīrītavas clean control. Viņa bija ļoti priecīga un kā jau bērns sāka spiegt aiz sajūsmas un prieka, kad atļāvu vienā no rotaļu mašīnītēm iesēsties. Šī bija viņas pirmā pieredze ar šāda veida izklaidi. Bet par viņas prieku un sajūsmu nebija apmierināta pārdevēja ārija no clean control ķīmiskās tīrītavas. Viņa iznesās no savas darba vietas un sāka lamāt meitiņas vectētiņu, ka neprotot savu bērnu nomierināt un ka tūlīt saukšot policiju un apsardzi! Jautājums: par ko? Par to, ka bērns priecājas tam paredzētajā vietā, par to, ka priekam ir domātas šīs rotaļlietas, par to, ka bērns izpauž prieku un sajūsmu par kaut ko jaunu viņa dzīvē? Bērns vēl neprot runāt un tikai šādi prot izpaust savas emocijas! Uz šiem jautājumiem šī kundze neprata atbildēt. Ļoti zems līmenis.. Iesaku kundzei mainīt darba vietu vai dzert nomierinošas tabletes, jo viņas nervozā košļenes "žļembāšana" un attieksme neliecina par veselīgu nervu sistēmu.
Negribētu kādreiz gadīties kā šīs kundzes klients šajā iestādē, kas zina, vēl piedraudēs ar policiju, ka nāku tīrīt drēbes.
Publisks fuij, šai personai!
Un clean control ir pazaudējis mani kā klientu. Darbinieki esot uzņēmuma spogulis...

31.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (4)

F fuj tādam 31.05.2019

besī ārā tādas mātes, kuras uzskata, ka viņas bērns ir augstāk par mieru visu cilvēku pasaulē.
laikam bērns gan nebijis pārāk kluss.
Pēc tam izaugs mammas bērns, kuram viss visur ir atļauts un nekādas kultūras ne kauna nebūs.

Publisks fuj tādām "jažematj".

T TavaMamma 31.05.2019

Lieliski ka ir tik pozitīvs , smaidīgs bērns. Bet ir jārēķinās arī ar citiem. CIlvēkiem publiskās vietās/transportā un t.t nav jācieš no tā ka Jums ir mazs bērns.Es nedomāju ka kādam citam arī patīk troknsis kuru rada kāds bērns , jo īpaši svešs bērns.

Arkukušjans 31.05.2019

Un clean control ir pazaudējis mani kā klientu...ha ha domāju viņiem pie kājas.

Mani, ja godīgi tracinā tās mātes, kurām šķiet, ka visiem apkārtējiem jāsajūsminās par viņu sīko spiegšanu, veikalā- mantu aiztikšanu netīriem pirksteļiem un bļaušanu publiskās vietās. Es nezkāpēc jēdzu saviem bērniem iemācīt pieklājības normas pat maziem esot.
Zīdaiņi parasti nav tie kas bļauj, tie kas taurē, parasti ir izlaisti 1,5-5 gadus veci, izlaisti bērni ar psihopātiskām muterītēm!

L Livva 31.05.2019

Publiskās vietās bērnam nav jāļauj spiegt un kviekt. Labi, ka ir cilvēki, kas šīm jažemaķ iedrošinās aizrādīt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы