LV RU
www.sudzibas.lv Clean Control negodīga eiro ieviešanas prakse

Clean Control - negodīga eiro ieviešanas prakse

Pirmās bezdelīgas negodīgas eiro ieviešanas praksē jau ir parādījušās. Itin bieži sanāk izmantot Clean control ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumus, līdz ar to mani sagaidīja "patīkams" pārsteigums- cenas norādītas eiro un it kā ekvivalents latos. Pajautāju pārdevējai par cenu pieaugumu un atbilde bija, ka ir notikusi cenu izlīdzināšana eiro. Parēķinot šī izlīdzināšana ir 17% cenas pieaugums! Protams tā ir mana izvēle izmantot vai ne konkrētā uzņēmuma pakalpojumus, bet tik un tā nepatīkami, ka eiro ieviešana tiek izmantota kā attaisnojums cenu celšanai.

I

Комментарии (2)

Likumsargs 24.09.2013

Šajā valstī visi tirgotāji cels cenas! Kas to dara jau tagad, kas to darīs vēlāk, bet darīs visi!!!
Kad beigsies prasība cenu norādīšanai latos un eiro nākamajā gadā, tā cenas celsies un tas augšā skrējiens būs apmēram 20%!
Pirmais attaisnojums būs pēc 1.aprīļa, kad elektrība paliks dārgāka, tad cels visi. Pēc tam gada otrajā pusē cels vēl!

B Boofalo 26.09.2013

Полностью согласен, отдал вещи в последний раз - взяли на 1.02 lvl больше за костюм. Зато ценники в EUR красивые.

Банкротства вам, господа!!!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы