LV RU
www.sudzibas.lv Clean Control Atdod netīras drēbes un vēl nokaunina

Clean Control - Atdod netīras drēbes un vēl nokaunina

Daudzus gadus izmantoju Clean Control pakalpojumus, jo bija blakus mājām un vienkārši ticēju viņiem. Vairākas reizes saņēmu atpakaļ sabojātu un netīru apģērbu. Vienmēr bija atrunas, ka jūs tik netīras drēbes nododat, ka nav iespējams iztīrīt. Nodūru galvu un nokaunējos, ka lietoju TIK netīras drēbes, ka esmu TĀ nodzīvojusies. Dūnu jakas odere tā arī palika brūnīga, tikai iesmaržota ar sintētisku smaržu. Mētelim tika nodīrātas pogas - atkal jau kaunināja, vai tad es nezinot, ka pogas jānogriež pirms nodod? Nu, nezināju, tiesa gan. Bet kāpēc nebrīdināja nodošanas brīdī? Nodevu arī citas lietas. Vienmēr noticēju, ka pati esmu vainīga.
Tomēr manas domas mainījās, kad nodevu pilnīgu jaunu kleitu, kurai bija mazs krēma traips. Atpakaļ saņēmu plusā ar citiem traipiem - veikalā neņēma pretī. Nācās tīrīt vēlreiz. Tā nejauši nonācu IRVE tīrītavā - tavu brīnumu - traipus iztīrīja! Vēl vairāk, nodevu netīro dūnu jaku un brūnīgā iekšpuse kļūva balta kā jauna un nesmirdēja pēc ķimikālijas! Par to ka pogas var manit krāsu - mani brīdināja savlaicīgi. Nodevu vēl dažas super netīras 20 gadus nemazgātas darba jakas - un saņēmu kā jaunas. Attieksme pret klientu godīga un draudzīga.
Ši nav IRVE reklāma, bet mana sirdsapziņa neļauj to neuzrakstīt. Ejiet ar līkumu Clean Control!

Комментарии (1)

Ši nav IRVE reklāma, bet mana sirdsapziņa neļauj to neuzrakstīt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы