www.sudzibas.lv Cityparks Tomēr neizpratne pēc būtības.

Cityparks - Tomēr neizpratne pēc būtības.

Ieriķu ielā 41b, rīga iznākot no veikala arī sev par nepatīkamu pārsteigumu, logā saņēmu soda kvīti par cityparks privāto stāvlaukuma izmantošanas pārkāpumu. Bieži te nebraucu. Vakar, pēc pieciem vakarā, ar abiem mazajiem bērniem es piebraucu... Agrāk tā nebija privātā stāvvieta. Tumsā, ņemoties ar abiem mazajiem, lai arī kā nebūtu, es nepamanīju pažobelēs, vāji apgaismotās, kā viņi raksta, standartam atbilstošās zīmes. Izbrīns bija atnākot no veikala un sēžoties auto par cedeli aiz slotiņas. Sāku skatīties apkārt. Pirmkārt ir jautājums, vai iebraucot šādās "privātteritorijās" nevajadzētu būt brīdinājuma vai informatīvai zīmei, ka vispār šeit ir jāuzmanās, jāmeklē un jārespektē jebkādi privāti noteikumi? ! Būtībā uz veikalu braucu, nevis ciemos vai ļaunprātīgi nomest auto un doties kautkur. Zinu teicienu, ka nezināšana neatbrīvo no atbildības, bet manuprāt, loģikas īsti te nav. Jo pretējā gadījumā, man tiešām nebija grūti reģistrēt auto nesaņemot nepamatoti bezjēdzīgu sodu.
Otrkārt, vai sods nav neadekvāts?)
sods izrakstīts praktiski brīdī, kad maksāju kasē par pirkumu. Par to liecina čekos norādītie laiki. Veikalā bijām apm. Minūtes 10.
Ar cieņu,
Andris

06.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Комментарии (5)

really? 06.12.2019

kaa tad jaa, paspeji kopa ar 2 maziem berniem izskriet pa veikalu,savakt tas visas preces, izstavet rindu un samaksaat un tas viss 10min!
piesaki ginesa rekordu labak par muldesanaa :D

h3natymast€r 06.12.2019

vienkārši nemaksā neko tiem kroplajiem maucīgajiem žīdiem - izspiedējiem, par 30 e nesūdzēs tiesā+ neko nevarēs pierādīt - nav nekāda līguma, uzrīdīs inkaso, tie prot tikai riet , neko vairāk.
+ vari mēģināt uzraxtīt sūdzību PTAC.

V vitols 06.12.2019

Tie nav valsts sodi, tos var nemaksāt droši!

Oļegs Zatlers 06.12.2019

Bēdīgi gan. Par to naudu bērnam sanāktu apavu pāris. Domāju nav jēgas šeit neko rakstīt, jo citypark pie pakaļas. Vairāk vajadzētu tramdīt lielveikalus, pie kuru īpašumiem šie parazīti saradušies. Atteikties no šo veikalu apmeklēšanas. Lai viņi arī domā, kā risināt šo problēmu.

BondsBonds 06.12.2019

Vajag sūdzēties par veikalu, jo viņiem ir līgums ar stāvvietas apsaimniekotāju.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы