LV RU
www.sudzibas.lv Cityparks Развод и мошенничество

Cityparks - Развод и мошенничество

Забыли оставить бумажку со временем возле Vienības gatve 113. Люди, а давайте просто не будем платить мошенникам штрафы. Конституция на нашей стороне. Пока мы платим и боимся не понятно чего они жируют и шикуют. Что они могут? Коллекторов нанять? Если никто не будет платить коллекторов на всех не хватит.

05.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Va

Комментарии (12)

Bk BK 05.01.2019

Un kas vainīgs ir pie tā. Paša vaina vien ir. Un nav ko te sūdzēties.

Cr critical thinker 06.01.2019

ja aizmirsi, tad aizmirsi, nav jo vāvuļot te.
par maizi kad aizmirsīsi maksāt, arī sūdzēsies?

Bw bw 12.03.2019

Cityparkam nav tiesības vispār kādam uzlikt un izspiest sodus. Cityparkam nav deleģētas policijas vai valsts pārvaldes funkcijas. Cityparks izdomātie noteikumi nav likums un nekāds sods nav iespējams. Savukārt prasīt līgumsoda apmaksu Cityparks var tikai saskaņā ar Civillikumu. Līgumsods par saistību nepienācīgu izpildi vai neizpildīšanu īstā laikā (termiņā) var tikt noteikts ne vairāk par 10 procentiem no pamatparāda vai galvenās saistības apmēra. Tā, ka Cityparkam ir jāspēj pierādīt savi zaudējumi un jāpamato kapēc 35 Eur. Nemaksājiet krāpniekiem, kuri iedzīvojas uz Jūsu bailēm un nezināšanu.

ramona 12.03.2019

Bw, nu taisnība tev nav gan. Ja nav zināšanas, nemaldini tautu. Ja persona izmanto pakalpojumu, kas šajā gadījumā ir stāvvieta un nevar izdarīt elemntāras lietas, lai tas būtu par velti, pašu vaina vien ir.
Tas viss ir tā izdomāts, lai veikala klientiem būtu kur novietot auto. Tieši tādēļ ir reğistrācija, kas ļauj bezmaksas stāvvietu izmantot noteiktu laiku. Tu tak pirmais skrietu sūdzēties, ja, aizbraucot uz Rimi, nebūtu kur likt auto, jo apkārtējo māju iedzīvotāji tur būtu salikuši savas mašīnas.
Bezjēdzīga diskusija. Pārkāpi, atbildi par savu rīcību kā pieaugušam cilvēkam pienākas. Nav tak te bērnu dārzs.

An Andrej122 13.03.2019

nemaksājiet cityparkam ne centa,rakstiet iesniegumu uz ptac (http://www.ptac.gov.lv/ru)

Bw bw 14.03.2019

Ramona! Zināšanu nav Tev. Cityparks nav varas funkcijas, lai kādam uzliktu sodu! Cityparks "sodi" netiek reģistrēti CSDD. Cityparks ir SIA, kurš piekopj negodīgu komercpraksi izspiežot naudu. Cityparks noteikumi ir distances līgums, līgumam ir divas puses. Cityparks drīks prsīt līgumsoda apmaksu, bet tikai tad, ja pats ievērojis veselu virkni likumu un līguma otra puse - autovadītājs ir informēts un piekritis distances līgumam. PTAC jau ir sodījis Cityparlks par negodprātīgu komercpraksi. Cerams, ka nomaksājot 50 000 Eur sodu, Cityparks beidzot bankrotēs.

ramona 14.03.2019

Man ir pietiekamas zināšanas, lai saprastu, ka citypark tev uzkāpis uz varžacīm. Ko cepies? Ko ņemies?
Mani tas uzjautrina. Labprāt turpinātu tevi kaitināt, bet apnika, jo nemāki plati nomainīt.

vējainais 14.03.2019

Ramona vai kā vēl tevi tur sauc, beidz troļļot. citypark pa dauza

Черти эти citypark , дело принципа не ставить авто в их местах деятельности , ни в один ТЦ ни в один магазин я не ногой

Bw bw 15.03.2019

ramona gan prot plati nomainīt, jo zem katras Cityparks sūdzības viens un tas pats. ramonai sāpīgi apzināties, ka ir cilvēki, kuri zin likumus, cīnās, panāk savu un citus pamāca. Sāpīgi, ka nevar no visiem naudiņu izspiest, vai ne ramona?

Не пользуйтесь магазинами и ТЦ где citypark ... Я сделал для себя такой вывод ... Пусть Rimi и Maxima почувствуют на себе убытки от citypark

Al Alekslvl1 27.02.2020

Поддерживаю Сергея. Давайте не пользоваться магазинами, где обосновались эти вымогатели.
Мне выписали штраф в 30 ЕUR возле RIMI - Anninmujzas bulvaris 40A за стоянку 20 мин. несмотря на то, что я установил время остановки на парковочных часах ( parking-clock ) ... . Как мне заявили из Компании Cityparks, парковочные часы не принимаются во внимание. В других странах Европы принимаются.
В Эстонии, откуда владельцы этой Компании, парковочные часы используются без проблем. Там не стараются обманом вымогать из автовладельцев незаконные штрафы. А вот в Латвии почему-то позволяют себе заниматься произволом.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы