www.sudzibas.lv Cityparks Modernais reketierisms

Cityparks - Modernais reketierisms

Jūs pelnat naudu uz cilvēkiem kuri savas steigas un aizmāršības dēļ veikalos aizmirst reģistrēt auto.
Kā var 10 minūtes izmaksāt 25 eiro? Ir cilvēki latvijā, kuri dienā šādu naudu nenopelna!
Bezkauņas.. Es ceru, ka ptac jums uzliks sodu vel 50 000 eiro

22.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (7)

V VeiksmīgamBiznesam 22.10.2019

Savu auto es ikreiz reģistrēju. Nekad nav nācies maksāt nepamatotu maksu.

N Nadežda 14.11.2019

Es arī vienmēr maksāju kaut reti Rīgā esmu bet sodu dabūju pat maksājot,nesaki hop viņi kā vampīri meklē upuri pamatoti vai nē pat neskaidro,vēlu veiksmi!

N Noboby 22.10.2019

Atceries ka Tava aizņemtība un aizmāršība Tev izmaksāja 25eur. Nākamreiz varbūt atcerēsies, jo tieši tas arī ir viņu 50% ienākumu avots

h3natymast€r 22.10.2019

nemaksā tiem izspiedejiem + raksti sūdzību PTAC par situāciju.
sūdapark savu komercpraksi nav mainījuši kopš PTAC lēmuma nr. 21. pk
nav (uzsveru - nav nekāda samērīguma) starp faktu, ka autostāvvietu var izmantot 45 min līdz 1.5 h par brīvu un to, ka neievērojot 1 triviālu noteikumu punktu jāmaksā pat 30 e par daudz mazāku laika posmu ( tavā gadījumā 25 e)

M Mego izmeklētājs 22.10.2019

Atkārtošos arri ceļu policijas pārstāvim teiksiet ka es tik 10 min braucu ātrāk par atļauto. Ievērojam ceļazimes un nemaksājam sodus

P Panks 22.10.2019

Arī man piekabei noķīlēja bremzes Un nācās piestāt Jaunajā City parka stāvvietā Kamēr tās atbloķēju esot turpat pie mašīnas Apgāju apkārt un ieraugu logā soda kvīti trīsdesmit € protams ka Pārsūdzēju uzrakstīju sūdzību atnāca atbilde Komisija izskatīja un pieņēma lēmumu sodu neatcelt. Tulpjī iebāžiet savu komisijas lēmumu Kretīnu bars ir citypark un tam līdzīgie Protams ka Ptac Visu izvērtēs un cerams ka viņiem pašiem uzliks puslīmaku - "Miljonu" sodu par tautas krāpša tie kas te salīdzina Aizmāršību ar Veikalā nesamaksātu preci vai policistu Un ko tur ellē ratā nu laikam sēž tādā komisijā tāpēc arī tā runā dorņi.

C critical thinker 23.10.2019

Panks galvā šmanks. jā, jā, noķīlēja tev, noķīlēja, jā turpat ap mašīnu grozījies, kā tad

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы