Cityparks - Laupīšana

07.04.2022 vakarpusē biju aizbraucis uz Mārupes Maximas veikalu iepirkties. Bet kā jau vakarpusē tur ir diezgan daudz cilvēku. Un ejot veikalā pa priekšu jau gāja neliels pūlis un sastājās rindā uz auto numura ievadīšanas ierīci. Priekšējiem kaut kas riktīgi neizdevās un kādu brīdi kavēja rindu. Sagaidījis savu kārtu, ievadīju sava auto numuru un gāju iepirkties. Apmēram pēc 40 minūtēm nākot ārā redzu, ka SIA Cityparks jau uzlicis savu “līgumsoda kvīti” par 30eur sodu. Kaut gan visur rakstīts ievadot sava auto numuru 1,5 stundas bezmaksas.
Jau pirms gada šai SIA Cityparks firmai jau bija uzlikts sods par negodīgu komercpraksi, bet viņi turpina tieši tādā pašā garā.
https://www.ptac.gov.lv/.../administrativa-apgabaltiesa...
Tāpat arī portālā sūdzības.lv ir neskaitāmas šīs firmas apzagto cilvēku sūdzības.
https://www.sudzibas.lv/business/cityparks/326410
Vai tiešām #Rimi un #Maxima lielveikaliem nerūp sava reputācija, ka turpina izmantot šīs negodprātīgās un zaglīgās firmas SIA Cityparks pakalpojumus? Es un mana ģimene turpmāk vairs neiepirksimies Maxima vai Rimi veikalos kuru stāvvietas apkalpo SIA Cityparks. Iepirkšanas jūsu veikalos izmaksā nesamērīgi dārgi. Un jums par to ir jāuzņemas atbildība. Un ieteiktu arī citiem boikotēt šos veikalus kuru autostāvvietās veikalu klientus apzog SIA Cityparks. Varbūt tad Rimi un Maxima vadība sāks pārdomāt vai sadarboties ar šo firmu. Bet varbūt Rimi un Maxima gūst papildus procentus no šiem līgumsodiem? Turpmāk biežāk iepirksmies Lidl, Top un citos veikalos.
Varbūt citiem šķiet, ka summa nav liela, samaksāšu un miers. Bet tā turpinot mēs tikai uzturēsim šīs un citu līdzīgu, gribētos teikt 90. gadu reketa stilā strādājošas firmas, darbību. SIA Cityparks laikam neko nav dzirdējuši par godīgas komercprakses piekopšanu. Tad es varu pastāstīt kā tas notiek civilizētā rietumu pasaulē. Atrodoties Somijas galvaspilsētā Helsinki, biju novietojis savu auto pārāk tuvu gājēju pārejai. Un pēc pāris stundām nākot atpakaļ redzu, ka logā jau ielīmēts “plāksteris”. Kur skaidrā somu valodā rakstīts, ja es līdz 20:00 nepārvietošu savu auto citur, viņiem nāksies man uzlikt sodu. Es, protams, uzreiz pārbraucu citur. Bet pēc tā visa man sirdī palika cieņa pret somiem un turpmāk ar divtik lielu vērību skatījos kur novietoju auto.
Gribētos dzirdēt arī Valsts policijas komentārus šajā jautājumā.
Vai tad nav neviena tiesiska pamata apturēt šo naudas slaukšanas mašīnu?
Varbūt kāds var ieteikt kā juridiski pareizāk rīkoties, bet man arī ir daži varianti:
1. Visiem SIA Cityparks apkrāptajiem klientiem visiem kopā iesūdzēt SIA Cityparks tiesā un katram vēl bez līgumsoda kompensēšanas piedzīt arī morālā kaitējuma atmaksu.
2. Kā jebkuru pilsoņu iniciatīvu pieteikt Manabalss.lv par šādas komercprakses izbeigšanu.
3. Varbūt mazliet huligāniski, bet ja katrs SIA Cityparks apkrāptais cilvēks aizsūtītu visiem SIA Cityparks īpašnieku un darbinieku sociālo tīklu draugiem publisku fui, tas arī būtu diezgan efektīvi.
4. Pieprasīt no Maxima vai Rimi veikaliem atmaksāt šos sodus, jo tieši šo veikalu dēļ mēs šīs automašīnas novietojām šajās stāvvietās.

09.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы