www.sudzibas.lv Cityparks Krāpšana! Cityparks darbinieks pārsniedza savas oficiālās pilnvaras!

Cityparks - Krāpšana! Cityparks darbinieks pārsniedza savas oficiālās pilnvaras!

Cityparks darbinieks pārsniedza savas oficiālās pilnvaras.
Uzlika naudas sodu, kuru ir tiesigi piemērot tikai Valsts policijas darbinieki!
Cityparks darba stils atgādina reketeru darba stilu no 90-iem gadiem!
Ja iespējams, iesaku izvairīties no Cityparks autostāvvietu izmantošanas, jo šī uzņēmuma darbinieki pārsniedz savas oficiālās pilnvaras!

27. aprīlī 19:35 uz manu automašinu tika izrakstīts sods par nepareizu A/M novietošānu SIA Cityparks Latvijas stāvvietā Prūšu 2. Rīgā.
Bet 19:30 es ierados un pieregestrēju savu automašinas numuru Cityparks parkomāta veikalā Mego (Prūšu 2).
Atgriežoties stavvietā 19:40 es ieraudzīju SIA Citypark darbiņieka kurš izrkastīja man sodu kvīte. Cityparks darbinieks, kurš nenosauca savu vārdu, un kuru es infomēju, par to ka automašinas numuru kuru es piereģistrēju 10 minušu atpakaļ nav tiesības piemērot sodu. Bet viņs man nervozi atbildēja , ka mana automašina bija novietota nepareizi un atteicas anulēt kvīte. Pēc ta Cityparks darbinieks ātri aizmuka prom.
Es kategoriski nepikrītu Cityparks darbinieka viedoklim, jo tad kad es novietoju savu A/M es uzliku tas starp divam citam automašina, kuras Cityparks darbinieka ierašanas darbinieka brīžā jau paspēja izbrauk ara. Šaja zīņa es uzskātu, ka neesmu pārkāpis Cityparks noteikumus, jo es : 1) laicīgī esmu piereģistrejis savu automašinas numuru; 2) novietoju savu mašinu paraleli citam automāšinam attiecīgi ceļa zīmem un parkošanas brīža asptakļiem; 3) sodu par nepareizu A/M novietošānu ir tiesīgi piemērot tikai Valsts policijas darbinieki, attecīgi likumdošānai.
Acīmredzot, Cityparks darbinieks ir pārsniedzis savas oficiālās pilnvaras!

Сотрудник Cityparks превысил служебные полномочия!
Сотрудник Cityparks наложил штраф, который может быть наложен только сотрудниками Государственной полиции!
Стиль работы компании Cityparks напоминает на стиль работы ректеров из 90-х годов!
Рекомендую по возможности избегать использования Cityparks стоянок, так как работники этой компании превышают свои служебные полномочия!

27 апреля в 19:35 на мою машину был выписан штраф за неправильную парковку A/M на стоянке SIA Cityparks Latvijas в Прушу 2. Рига.
Но в 19:30 я зарегистрировал номер своей машины в банкоматном магазине Cityparks Mego (Prūšu 2) сразу, как поставил машину на стоянку.
Вернувшись на стоянку в 19:40, я увидел сотрудника SIA Citypark, который вручил мне штрафную квитанцию. Сотрудник Cityparks (не назвавший мне свое имя), которому я сообщил о том, что номер машины, который я зарегистрировал 10 минут назад, не подлежит штрафу, так как я не нарушил правил оплаты парковки.
Но сотрудник Cityparks мне нервно ответил, что моя машина неправильно припаркована, и отказался аннулировать квитанцию. После этого сотрудник Cityparks нервно оббежал фотографируя мой автомобиль и быстро сбежал со стоянк, сказав, что у него нет времени.
Я категорически не согласен с мнением сотрудника Cityparks, потому что, когда я припарковал свой A / M, я поставил его между двумя другими машинами, которые, на момент появления сотрудника Cityparks уже успели уехать.
В этой связи я считаю, что не нарушал правила Cityparks, потому что: 1) вовремя зарегистрировал номер своего автомобиля; 2) Поставил свою машину параллельно другой машине, соответственно дорожные знаки и аспекты момента стоянки; 3) только сотрудники Государственной полиции в соответствии с законодательством имеют право налагать штраф за неправильное размещение автомобиля на стоянке.
На лицо превышение сотрудником Cityparks своих должностных полномочий!

29.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (4)

TasEsLV 29.04.2021

Tā pēc būtības ir privāta teritorija, katra stāvvieta ir potenciāla peļņa, ja tu aizņem divas stāvvietas (nepareizi noparkojoties) tad tev būtu jāmaksā par diviem laukiem. Tehniski ievadīt auto nr automātā par diviem nr nav iespējams. Privātās teritorijās Valsts policija nepiemēro sodus par nepareizi novietotu automašīnu - tad jau tavas mājas pagalmā par zālē noliktu auto arī valsts policija varētu likt sodu?

Pamēģiniet Rīgas satikmes stāvvietā novietot auto pa diviem laukumiem vai jebkurā citā maksas stāvvietā, maksu prasīs par divām vietām vai vienu? Tā nu diemžēl ir, ka viņi savā apsaimniekotajā teritorijā var likt kādus noteikumus vēlas. Protams viņi to dara peļņas nolūkā, bet ja visi teiktu, ka blakus bija novietoti auto un tapēc parkojas pa vidu līnijai? no potenciāli 100 vietām pie veikala paliktu 50.

TasEsLV 29.04.2021

P.s Neizstāvu CityParks, labprāt redzētu, ka viņu darbība samazinās (nē neesmu saņēmis nevienu sodu), bet vēlējos izteikt viedokli, ka nav pārkāptas pilnvaras, bet polcijai diezvai ir pienākums kontrolēt visu privāto teritoriju parkingus vai visi ir noparkojušies pareizi - privātā stāvlaukumā.

Ivo 29.04.2021

Runājot par Citypark viņu līgumsodiem nav vispār nekāda juridiskā seguma.
Viņi līgumslēgšanas faktu balsta uz konkludento darbību noteiktu civillikuma 1537.p., bet tas ir pilnīgs absurds. Lai šādu līgumslēgšanas faktu pierādītu ir uzskatāmi jāpierāda, ka cilvēks ir iepazinies ar šiem noteikumiem un viņus pieņēmis. Neizmirsīsim, ka ir atteikuma tiesības, un katram no mums ir tiesības nepieņemt piedāvājumu līdz ar ko līgums nav saistošs. (sk. CL 1513.p.).
Viņu līgumsods ir IDENTISKS, ja es savā automašinas logā ieliktu oferti ar noteikumiem, kur teikts, ka šī auto apskate ir bez maksas, bet pieskaršanās gadijumā ir jāmaksā līgumsods, jo mašina arī ir privātīpašums, izklausās absurdi, bet juridiski šie ir identiski gadijumi.
Manuprāt cityparks ir krāpnieki, kas balancē uz naža asmens.
Post autoram uzrakstiet man uz whatsapp 2_5_3_4_1_0_1_6 es Jums iedošu paraugu kā viņiem atbildēt.
p.s. nekādā gadijumā līgumsodu neapstrīdiet viņu saitā, jo viņi tur ir uztaisījuši lielu viltību, kad ielogojoties iekšā Jūs akceptējiet privātuma politiku un dodiet viņiem tiesības likumiski apstrādāt Jūsu personas datus.
Sākotnēji viņiem nemaz nav tiesības to darīt, jo viņu darbības sfēra nav noteikta MK 185 noteikumu 16.p., proti viņi pēc mašīnas numura nedrīkst iegūt personas datus.

S SUPERBOSS 11.04.2022

nebraucam tur, kur šie citypark afēristi uzdarbojas1 lai bankrotē kopā ar visiem veikaliem, kuri sadarbojas, lai izģērbtu pircēju!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы