LV RU

Cityparks - Krāpšana

Novitoju mašīnu pie maximas uz vienības gatves uz 30 min, kaut gan drīkst stāvēt 2 stundas, uzliku zīmi ar laiku, bet acīmredzot cērtot durvis tā nolidoja, sods 35 eiro! Par ko?!
Cilvēki, kur griezties lai iznīdēt šo reketa kantori?! Gribētos apvienoties un griezties tiesā, vai vēl kur, lai likvidētu šo "bezpredelu"

Комментарии (3)

Работяга 03.10.2017

Tas nav "bespregels" tas ir ikdiena dziviba latvija.. jus vel uz darbu nav iekartojaties.. izmetis ka suni, teiks ej stradat - visur vajadzigi stradnieki!

R Rīdzinieks 06.10.2017

Arī tāds pats stāsts tikai veikalā pabiju 10 min. Iznāku ārā 25€ jāmaksājot nu ja viņi domā ka es maksāšu tad riktīgi šaubās.

A Ameta 20.10.2017

17.oktobrī ievietoju auto pie Neto, Stirnu ielā, biju iepirkties 43 minūtes, atgriezos, soda kvīts 25 eiro. Kā paskaidroja Rimi pārstāvji, bez maksas ir 1,5 stundas. Ja tur pastāvīgi atrodas soda kvīšu līmētājs, tad kāpēc nepienāk pie auto iebraukšanas? Lūgums VID - cik soda naudu iekasē pēc iesniegtām finanšu deklarācijām? Cik man zināms - soda nauda ir ar nodokli neapliekama, tātad nav PVN, peļņas, ienākuma, sociālo maksājumu. 25 eiro ir apmēram 5 auto stāvēšanas maksa (legāla, citos stāvlaukumos) šķiet, šie darboņi tā arī 'pelnās'. Svetlana

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы