Cityparks - Krāpšana

30.04.2023. Plkst 8: 10, piereģistrēju automašīnu maksima veikalā, lai ieietu veikalā pēc produktiem. Visu fiksēja veikala videonovērošanas kameras un man ir lieciniece, kas apstiprinās, kad iebraucām stāvlaukumā 8: 09 un plkst 8: 10, jau piegāju pie reģistratora, lai piereģistrētu automašīnu stāvēšanai, kur bija rakstīts, kad stāvēt varu līdz plkst 10: 10. Iznākot no veikala ir uzlikts sods 30 eur, jautājums par ko? Zvanīju, rakstīju, bet atbilde nav saņemta. Negodīgi rīkojas tikai city park darbinieki, kas slēpjas no veikala apmeklētājiem un uzliek sodus. Kad iznācām no veikala, city park darbienieks ar kaucošām riepām pameta, veikala teritoriju, lai tikai nebūtu jāatbild uz manu jautājumu. Vai tā ir godīga rīcība?

01.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (7)

No vāģiem, kā un no sievietēm - tikai problēmas.
Pareizi dara BMW lietotāji - satiekās ar čāliem.

I ilrgjefiho 01.05.2023

Ja ir bauru pūļu, kuri maksā. Viņi taču nevar zināt, kurš ir baurs un kurš nav, pirms safantazēt sodu.

Good Intentions 01.05.2023

Jaraksta iesniegums. Kā ilrgjefiho uzrakstīja, tāds ir tas viņu bizness. Protams atkarīgs no kontroliera arī.

L Liepaja 05.05.2023

Automašīnu reģistrācijas ierīces jāizvieto labi redzamās vietās tieši uz autostāvvietām, nevis slēgtajās veikalu telpās, kas izslēgs stāvvietu īpašnieku apkrāpšanu, kuri aiz stūra gaida kārtējo savas krāpniecības upuri.

S Stenlijs 23.05.2023

Nekontaktējies ar viņiem un neko nemaksā. Šāda komercprakse ir atzīta par negodīgu. Auto numurs nevar noslēgt nekādus līgumus tā kā arī uz viņu vestulēm atbildi, ka nekāds līgums nav slēgts un lai izbeidz neikumīgu personas datu apstrādi.

L Liepaja 23.05.2023

Pašam Cityparkam saskaņā ar šiem likuma pantiem ko es Jums rādu šeit var but uzlikts naudas sods līdz 500 eiro.Pamatojoties uz viņus atbildiem, sodiem un līgumu, kurā šīs darbības klientiem nav skaidras, viņi to atklāti līguma un stāvvietas noteikumos neapraksta,ka tagad tie rakstra sava atbildē./ Atkārtoti norādam, ka a/m ar v/n MF7556 tika novietota neievērojot horizontālo marķējumu prasības, aizņemot divas stāvvietas vietas/.Veikala klients, kurš ieradās tur veikalā iepirkties nevis diennakts stāvlaukumā 2,30 cm platumā un novietoja automašīnu tā, lai, iekraujot produktus no veikala kravas ratiem , tam nesabojātu tuvumā stāvošās svešas automašīnas , ka rakstīts autostāvvietas līgumā,un kura rakstīts, ka tam klintiem var izmantot viņus tur iezīmētās vairakas stāvvietas šim nolūkam.Šeit jūs varat visi redzēt līgumu un to autostāvvietas noteikumus.Un šeit es jums parādu Latvijas likumu prasības.
Patērētāju tiesību aizsardzības likums.II nodaļa
Līgumi 6.pants. Netaisnīgi līguma noteikumi (1) Ražotājs, pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs iepriekš sagatavotos līguma projektos nedrīkst piedāvāt tādus līguma noteikumus, kas ir pretrunā ar līgumslēdzēju pušu tiesiskās vienlīdzības principu, šo likumu un citiem normatīvajiem aktiem.((
1.1) Līguma noteikums, kas paredz, ka patērētājs atsakās no savām likumīgajām tiesībām, uzskatāms par netaisnīgu un nav spēkā.

(2) Līguma noteikumi formulējami vienkāršā un saprotamā valodā.
(2.1) Neskaidri un neprecīzi rakstveida līguma noteikumi tiek tulkoti par labu patērētājam.

un vel tas Civillikums pants 1440. Lai tiesisks darījums būtu spēkā, nepietiek ar to vien, ka tā dalībnieki izteic savu gribu, bet ir vēl vajadzīgs, lai šī griba būtu radusies brīvi - bez maldības, viltus vai spaidiem.

S Stenlijs 30.05.2023

Par to arī runa. Sodīšana par CSN pārkāpumiem ir policijas kompetencē.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы