Cityparks - Krāpšana

04.03.2023. mums tika izrakstīta soda kvīts. Jūtamies apkrāpti, jo godīgi piereģistrējāmies, laiks līdz 19.29. Soda kvīts izrakstīta 18.28, laikā kad devāmies pie reģistrēšanās automāta. Apzināti reģistrēšanos nekavējām, ātrāk to nevarējām izdarīt, jo tur jau cilvēks reģistrējās. bet ar visu to, tas aizņēma maksimums 2-3 minūtes. Sanāk, ka kontrolieris speciāli gaida, kad cilvēki atiet no auto? Savādāk to izskaidrot nevar. Kontroliera kods KD13. Tika arī iesniegta pretenzija, ir pagājušas 10 dienas, kuru laikā tika solīta atbilde. Atbildes nav! Sazvanīt arī nav iespējams.
Šobrīd samazināts sods uz 5eur, bet arī tas ir nepamatoti. Kāds tam izskaidrojums, paskaidrojums nekāds nav dots.

14.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (2)

Jūs? Tātad, min 2.cilvēki. Viens māšinā vai pie māšīnas palikt nevarējis? Nu stulbi.

S Stenlijs 03.04.2023

Nemaksājiet šiem krāpniekiem neko. Lai sūdz tiesā un ko sūdzēt tiesā šie nemaz nezin, jo auto numurs līgumu noslēgt nevar. Slikti, ka devāties rokās un devāt savus personīgos datus.

>Šobrīd samazināts sods uz 5eur, bet arī tas ir nepamatoti.
To šie krāpnieki pamato ar administratīvajiem izdevumiem, bet arī tas nav pieļaujams, jo uzņēmumu administratīvie izdevumi ir viņu pašu darīšana, kuru nav jāsedz citiem. Lasiet PTAC spriedumus. Līgumsoda aprēķināšanas metode, kas balstīta uz pakalpojuma maksu, nevar ietvert papildu izdevumus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы