Cityparks - Krāpšana

''Cityparks'' ir izveidojis shēmu kā legāli izkrāpt no cilvēkiem naudu. Pamatprincips ir visai vienkāršs... tiek sodīts jebkurš kam automašīnā nav kartona pulkstenis ielikts kas uzņem laiku.

Veikalā pavadīju 10 minūtes un piemēroja man 30 euro sodu. Interesanti sanāk... atalgot fotogrāfu, kas slēpjas aiz stūra un soda vadītājus viņiem sanāk, bet likt vietā sistēmu, kas automāstiski fiksē laikus kad tiek iebraukt un izbraukts autostāvvietā nav izveidojuši.

Bet es saprotu kādēļ tā... redziet... biznesa peļņa viņiem nāk no tā kad esiet aizmirsis kartona pulkstenīti.

Ceru, ka cilvēki vairāk par šo runās un paņems šo uzņemu aiz ausīm.

06.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (7)

R RXX 06.03.2023

Ja nav iespējams iegādāties to kruto buržujisko pulksteni, iebraukšanas laiku vari vienkārši uzrakstīt uz salvetes un iebāzt vējstiklā. Bet kāpēc mani māc aizdomas, ka problēmai ir cits cēlonis. Muļķiem muļķu problēmas. xD

D Dom2 06.03.2023

Neskaitās ka soda nauda , varat nemaksāt.

S Stenlijs 03.04.2023

TIeši tā, tas ir līgumsods, bet auto numurzīme līgumu nevar noslēgt, tā kā līgums nemaz neekistē.

G Gonzo23 06.03.2023

Parasti jau ir kases aparāts pie veikala ieejas, kur ievadi auto numuru un ej kur gribi. Viņš tur nav tikai izskatam.

A aicis24 07.03.2023

Izskatās, ka tie ekrāni lēnām sāk pazust, kur tev jāievad savs mašīnas nunurs. Tagad ir vietas, kur tev automātiski reğistrē kameras, bet tev,protams, jābūt aplikācijai, kur tu esi reģistrējis savu mašīnu un ir vietas, kur tu vari reģistrēt savu mašīnu, tikai caur aplikāciju telefonā.

S Stenlijs 03.04.2023

Un ko tā numuru ievadīšana tev dod, ja netiek izdrukāts apliecinājums, ka esi to iebakstījis? Pateiks nav sistēmā un pierādi ka neesi ēzelis. Pupu mizu vērtība tam "kases aparātam".

S Stenlijs 03.04.2023

Sodus piemēro policija nevis citypark. Tas ko mēģina šie krāpnieki ir piemērot līgumsodu. Tā kā auto numurs nevar noslēgt līgumu šādi līgumsodi ir krāpnieciski un nekādi tos viņi piedzīt nevar. Piemēroju jums 30eur līgumsodu par šī komentāra lasīšanu, samaksāt nekavējoties :)

>bet likt vietā sistēmu, kas automātiski fiksē laikus kad tiek iebraukt un izbraukts autostāvvietā nav izveidojuši

Tieši tā, šāds princips ievadīt kaut kādā sistēmā vai vēl vairāk prasīt CSN ievērošanu nav SIA kompetencē. Jābūt sistēmai, kas pierāda, ka tika pārsniegts laiks. Stāvvieta ir bezmaksas un nekādi izdevumi SIA no tā nerodas, ja netiek pārsniegts laiks. Tas pulkstenis taču nemaina to cik ilgi faktiski auto atrodas, jo var taču kartoan pulksteni pagriezt un "apkrāpt" pašus krāpniekus.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы