LV RU

Cityparks - Krāpšana

Piekrītu iepriekšējiem komentētājiem, ka tā ir reketieru kompānija. Ja ir noteikts laiks bezmaksas stāvēšanai un ir noalgots cilvēks, kas vaktē, kurš cikos ir atbraucis un nav piereģistrējies, tad lai tas noalgotais cilvēks pienācīgi dara savu darbu un piefiksē, cikos tad kurš ir aizbraucis un anulē izrakstīto sodu. Piekrītu, ka ir jāmaksā, ja pārsniegts bezmaksas stāvēšanas laiks. Bet ja nē - tā ir atklāta krāpniecība. Sanāk, ka jāmaksā sods ne par ko. : ( ( (

04.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Bez vainas vainīgais 04.08.2020

Bukletā ierakstītā informācija ir visnotaļ pretrunīga. Kā kontrolieris nevar noteikt laiku, cik ilgi automašīna jau atrodas autostāvvietā, ja kontrolieris vienmēr pārliecinās, kurš autovadītājs lasa noteikumus vai runā pa telefonu. Tātad sanāk, ka kontrolieris redz autovadītāju, bet neredz automašīnu. Nu neesat taču smieklīgi!

Комментарии (4)

M Mego izmeklētājs 04.08.2020

Sods ir nevis par stāvēsanu, bet par nereģistrēšanu.

B Bez vainas vainīgais 04.08.2020

Cilvēks, kas ikdienā neizmanto maksas stāvvietas, pat neiedomājās, ka atstājot auto stāvvietā, kurā stāvēšana 45 min ir bezmaksas, uz 15 min būtu jāeģistrē stāvēšana.

O OOOOOOOoo 04.08.2020

Noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības punkts

B Bez vainas vainīgais 05.08.2020

Toties reketieri paliek balti un pūkaini - atņem naudu ne par ko. Nožēlojami, ka likums šādu "biznesu" atbalsta...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы