www.sudzibas.lv Cityparks Krāpnieku kantoris

Cityparks - Krāpnieku kantoris

Sveiki. 09.09.2021 noparkoju mašīnu pie Jelgavas vivo centru. Ieejot veikalā uzreiz piereģistrēju savu auto, kur parādījās ziņa, ka mana autostāvieta ir apmaksāta līdz plkst 12.01. Veikalā biju apmēram 5min. Iznākot no veikala man tika uzlīmēta soda kvīts. Uzreiz runāju ar darbinieku, kāpēc ir uzlikts sods pēc 4 minūtēm kopš esmu ieradies, ja esmu piereģistrējis savu auto, piedāvāju arī paskatīties veikala videoierakstu, ka es ierodoties esmu uzreiz piereģistrējis savu auto. Tā pat arī biju uzrakstijis sūdzību citypark un teicis, ka videonovērošanas ierakstā redzams, ka es esmu ieradies un uzreiz reģistrējis auto. Un esmu atgriezies pie auto pēc 5minūtēm. Uz ko saņēmu atbildi, ka auto ir stāvējis 7 minūtes un videonovērošanas viņiem neesot. Kā arī veikala videonovērošana nederot viņiem. Kaut gan videonovērošanas ierakstā redzams, ka kopš ierašanās brīža uz auto sods ir uzlikts pēc 4 minūtēm un atgriežos pie automašīnas pēc 5 minūtēm. Sodu protams citypark Saka ka neatcelšot. Sūdzība jau ir ptac iesniegta. Rodas jautājums, kādēļ šis krāpnieku kantoris vēl nav aizvērts.

21.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (1)

MURAKAMI 22.09.2021

Roka roku mazgā... Nu padomā pats: cik sūdzību ir, bet viņi joprojām strādā. Tas nozīmē kā kaut kam tur, "augšā" tas ir izdevīgi un vajadzīgs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы