LV RU
www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K Teika - Slikts serviss

Tātad, šodien apmēram 10: 20 radās iespēja iekriet dus paņemt kaut ko ēdamu. Biju steigā tāpēc tagad rakstu savu bēdu šeit. Pasūtīju to ko gribu, tagad gaidu un kā nav tā nav... Cilvēki izklīda un tā skatos, ka neviens man ēst nedos. Tad nu pārskaitos un gāju prom, jo laika vairs gaidīt nav...

Комментарии (4)

"radās iespēja iekriet dus paņemt kaut ko ēdamu" - 95 jeb DD?
"Cilvēki izklīda un tā skatos, ka neviens man ēst nedos." - pistolei mēlīte bija nospiesta?
"Tad nu pārskaitos un gāju prom" - neuzpildījies...

A AnnaPanna 19.06.2018

A kaut ko pateikt mēles nebija?

donna b 19.06.2018

Kas par murgu? Tevi neviens neapkalpoja? Produkti beigusies? Tu aizgaji prom bez sudzibam? Kaut kads debilisms.

Circle K,Krāslava, Rīgas iela 165a, ļoti patīkams apkalpojamais personāls, visi ļoti laipni , atsaucīgi un smaidīgi. Katru reizi kad ienāku uzpildes stacijā, katrs no personāla darbiniekiem uzlabo garastāvokli ar savu laipnību un smaidu. Vienmēr viss ir sakopts un ideālā kārtībā. Ļoti patīkami, kad strādā tāds patīkams kolektīvs. Liels paldies Krāslavas Circle K :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы