LV RU
www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Svētdien 02.06.2019, plkst. 02.07 atbraucām paēst Burgerus ar draugiem, sadzirdot pasūtījumu darbinieki sāka viens uz otru skatīties ar neapmierinātām sejām. Samaksāju un devos ārā pie mašīnas lai sagaidītu pasūtījumu. Pēc 10 min ienākot iekša pakaļ pasūtījumam, to salika maisā un atdeva. Cik ļoti bijām pārsteigti atvērot mājās kastītes, nevaru pat aprakstīt vārdiem. Uztaisīja pavisam ko citu pat nepabrīdinot, ka nav maizītes. Garša pretīga, salāti karsti! Ietina lavašā burgeru un atdeva it kā tieši tā tam arī jābūt. Vēlos pieminēt ka pirms tam vienmēr pirkam burgerus akadēmijas ielā un vienmēr viss bija ļoti garšīgi, esam ļoti vīlušies.

04.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (25)

T Turkey901 04.06.2019

Mcdonalds vai Hesburgerā iebraukt pēc burgeriem nav loģiskāk?!

Nē,nav.Circle K tie ir daudz garšīgāki un kotletes tiek ceptas cepeškrāsnī nevis fritierī.Tā deļ arī braucām uz turieni.

C critical thinker 04.06.2019

nezinu, kas ir traipl-dabl, kam tur bija jābūt, bet nu jā, izskatās, ka lavašā tas ir tāds wrapburgers un to tā kā grūti sajaukt.

_ _Barons_ 05.06.2019

McDonalda un Hesburgera gaļu CEP uz GRILA, nevis fritierī.
Fritierī iet vistas burgera kotletes. Acīmredzot nemazākās saprašanas no tādām lietā.

Ņēmot vērā ka ir pavāra izglītība un 8 gadu stāžs,pilnīgi noteikti;)))Pati redzēju kā to dara:)

T Turkey901 05.06.2019

Un ar tādu pavāra pieredzi un garšas izjūtu ēdat tos benzīntanka sū*us?!

No maķīša,hesburgera un cirkle k 2 naktī,pilnīgi noteikti tas ir labākais variants.

T Turkey901 05.06.2019

Ar pavāra izglītību un 8 gadu stāžu Jums jābūt ap 30 gadus vecai, nemēģinājāt tādu variantu kā divos naktī nevazāties apkārt un tā vietā sēdēt mājās un audzināt bērnus?

30 gadi man nav.Un jūsu viedokli par to kad un kur man "vazāties" nejautāju.Jūs tā kā lapa kura pielipa pie pakaļas,katrā sūdzībā un katra cilvēka dzīvē ziniet ko un kā ir jādara.Nemēģinājat savu degunu nebāzt tur kur nejautā?

T Turkey901 06.06.2019

Varbūt 40, nav svarīgi, pati mēģiniet muti turēt ciet, muļķīgu sūdzību uzrakstījāt un zūdiet miglā, ja iesaistaties čatošanās, tad saņemiet!
Palasot komentārus un atsaucību, kas mērāma plusiņos pie komentāriem, varat izsecināt, ka jūsu sūdzība ir pēdējais mē*ls!

Sūdzība ir vietā un nevienu neaizskār.Me*ls te ir tikai viens,tas kurš iztēlo savā slimā galviņā svešu cilvēku dzīvi.Iegriežaties Tvaika ielā 2,jūs tur pilnīgi noteikti gaida!;)

T Turkey901 06.06.2019

Būsiet viņu pastāvīga kliente, pat adresi no galvas zinat, šaubos, ka šeit vēl kāds to zin, laikam bieži pie viņiem ar taksometru jābrauc?!

Cilvēk,atpi*ies un izej ārā no mājām:)Man dzīve ir interesantāka nekā spējiet iedomāties,ko novēlu arī jums;)

T Turkey901 06.06.2019

Laikam no visām tām tabletēm, kādas dala Tvaika ielā, Jums visas tās krāsas gar acīm.
Būtu Jūs pati atrāvusi savu pēcpusi un izgājusi kaut uz brīdi ārā, tad neizlietu visu to marazmu un rupeklības, kādas nepiedien "normālai" sievietei, varbūt kādai Čaka ielas gaismas stabu stutētājai, pār mums visiem ik pārdesmit minūtes.

Triple double ir dubultais liellopa burgers,kuram pievienota papildus siera šķēle.

M Mego izmeklētājs 05.06.2019

Circle k ir DEGVIELAS uzpildes stacija...

Nu nopietni?:D Tad kāda velna pēc tiek piedāvāti citi pakalpojumi?:D Ja nevar nodrošināt pienācīgu servisu,tad nu tiešam jāatstāj tikai degviela.

P.S.man žēl pakaļā izmestos 20 eur,deļ tā ka darbinieki nemāk pienācīgi pildīt savus pienākumus.

X xctaps 05.06.2019

Maķītī kotletes netiek ceptas friterī :))

Bomboklak 05.06.2019

Tas ir karmas sods, Jums, par to, ka kavējiet laiku, tiem cilvēkiem, kas vēlas vienkārši samaksāt par degvielu.

Mēs arī pildījām degvielu,bet ja cilvēki nevar samaksāt ar karti tieši pie uzpildes stacijas ja jau viņiem tik ļoti steidzami tas vajadzīgs,tad lai gaida rindā.Un divos naktī cilvēku praktiski nav.

T Turkey901 05.06.2019

Divos naktī ir jāmīca Romeo gultā, tā vietā Jūs pasūtat kotletes?!

Romeo var mīcīt jebkurā diennakts laikā,toties ja viņš nav ēdis nebūs arī spēka varoņdarbiem!;))

T TavaMamma 05.06.2019

Novēlu Jums , lai šī būtu lielākā bēda Jūsu mūžā.

Paldies Jums,mīļo cilvēk!

CircleKLatvija 06.06.2019

Labdien!

Esam pārbaudijuši konkrēto gadījumu un secinājuši, ka starp pardevēju un darbinieku, kurš gatavoja burgerus ir notikusi komunikācijas kļūda, tās rezultatā tika pagatavoti nepareizie burgeri. Atvainojamies par radušos situāciju.
Lai vienotos par situācijas risināšanu aicinām telefoniski sazināties ar klientu servisu 80009005

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы