www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Kā var aizvērt vienlaicīgi visas wc? Pielikt žogu? Gaidu 5 min - tīra, atnāku atpakaļ, gaidu, blondīne tīra, noliek man degunā galā maisu un aizver žogu. Jau 20 min. Jautāju, cik ilgi jāgaida? Vēl kādas 15-20 min, kamēr nožūst grīda. Ņirgājaties par cilvēkiem? Čurāt aiz stūra? Kas būtu ar tūristu bušu, ja no 4 wc nevienā netiek? Tāda attieksme

06.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (7)

Ну у вас и проблемы, ни посцать ни поесть на заправке. В следующий раз попробуйте сходить в кафе, а на заправку за топливом.

A anna 06.11.2022

Tie ir divi dažādi gadījumi, kas bijuši ne vienā dienā.

A anna 06.11.2022

Un ja esmu klients, man ir tiesības tur gan ēst, gan d...t. un ja to nevar nodrošināt kad tas nepieciešams, tad lai taisa kaut par maksu vai nepiedāvā šos pakalpojumus.

Good Intentions 06.11.2022

Nav jau nekāda maksas toletes iestāde, bet gan degvielas uzpildes stacija. Uztver to, kā piseckātevnepaveicās un novērtē tīrību, kad paveicās.

A anna 06.11.2022

Ja jau tur tā tīrība būtu tad jau būtu labi. Tur vienmēr ir netīrs. Es jau kaut par maksu ietu, ja būtu kur aiziet.

S Sīka2 07.11.2022

Tev ir tiesības aizvērt savu smirdīgo muti.

CircleKLatvija 07.11.2022

Labdien! Paldies pa Jūsu atsauksmi! Vai varam precizēt degvielas uzpildes staciju un dienu, kad situācija notika?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы