LV RU
www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss

Circle K - Slikts serviss

Darbinieki neprot ieslēgt automazgātuvi! Tika nopirkts automazgāšanas kods, bet veikt pašu mazgāšanu nevarēja. Uz to brīdi veikalā strādāja viena darbinieca, un viņa bija aizņemta ar cīsiņu cepšanu. Vienīgais, ko viņa man ieteica, bija pasēdēt kādu pusstundu un pagaidīt, kad uz darbu atnāks otra darbiniece, sak, varbūt viņa varēs iedarbināt mazgātuvi. Lieki iztērēts laiks.

07.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

н НеКариньш 07.03.2021

Сīsiņu cepšana tas ir galvenais!

T Taisnīgums99 07.03.2021

Protams, ka primara ir est gatavoshana.
Par degvielu var samaksat pie suknja, bet auto nomazgat var citaa dienaa/laikaa.

ē ērglis99 07.03.2021

Covid laikā ar Circle K tā ir... Darbiniekiem brīvdienas vairākas stundas jāstrāda pašam, kamēr otrs darbinieks atnāks. Vēl labāk ir tad, kad darbinieks ir viens un prasa grilgāzi un tad ir tur vienkārši pī, jo kamēr esi viens nevari pamest un klienti uzbrūk nabagam pārdevējam...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы