LV RU
www.sudzibas.lv Circle K Slikts serviss, bojājums

Circle K - Slikts serviss, bojājums

Šī sūdzība konkrēti ir par trīs uzņēmumiem: Circle K, ADB Gjensidige Latvija un AZ Eksperts.
Lieta tāda, ka 6.augustā iebraucu Circle K Iļģuciems automazgātavā, otrā dienā pēc auto mazgāšanas pamanīju, ka tas ir diezgan pamatīgi noskrāpēts. Devos atpakaļ uz Circle K, kur DUS vadītāja mēģināja man iestāstīt ka viņu mazgātuvē nav iespējams auto saskrāpēt. Pēc garākas vārdu apmaiņas, man tomēr piedāvāja rakstīt iesniegumu par auto bojāšanu un nosūtīja pie AZ Eksperts eksperta Armanda Ulmaņa. Un tad sākās…
Pie mana auto apskates Ulmaņa kungs izteicās, ka visticamākais apstiprinās automašīnas pulēšanu, jo šis Circle K neesot pirmais gadījums. Gala atbildi no eksperta gaidījām vairāk kā mēnesi, kura laikā Ulmaņa kungs jau bija iesācis Ignorēt vīra (kas ir faktiskais auto īpašnieks) telefona zvanus. Uz zvaniem atbildēja tikai tad, kad tika zvanīts no cita telefona. Bet gala rezultātā auto pulēšanu neapstiprināja, un atzinums ir uzrakstīts tikai pēc tam, kad biju pati personīgi zvanījusi Ulmaņa kungam 14. septembrī! Iemesls atteikumam: “Nav iespējams iegūt automātiskajā auto mazgātuvē.”
Zvanījām uz ADB Gjensidige, kur saruna notika ar Dzidru Zvaigznekalnu (novērtētāja-vecākā eksperte), viņa atbildēja, ka eksperts esot izteicis atzinumu vadoties pēc savas personīgās pieredzes un, lai sazinoties ar viņu. Uz iebildumu, ka eksperts ignorē zvanus, atbilde bija tā pati – zvaniet ekspertam. Var teikt, ka tikām pieklājīgi pasūtīti.
Arī saruna ar pašu Ulmaņa kungu neizdevās, no atbildēm izvairījās un uzstāja, ka auto ir nekvalitatīvi nokrāsots – buktes uz automašīnas durvīm, kas iegūtas stāvvietās neuzmanīgu vadītāju dēļ, kuri savas durvis atver ar vērienu (šī gan ir cita sāpe). uztvēra par nekvalitatīva auto krāsojuma pazīmi!
Lieki piebilst, ka Circle K samaksāju 15,42EUR par iespēju sabojāt manu auto.

17.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (3)

E [email protected] 12.08.2020
Atlaide

Laimēju "spēlē un laimē " 7 centu atlaidi no katra ielietā litra, uzpildoties, un samaksājot čekā uzrādijās , kad atlaide ir tikai 5 centu.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

ē ērglis99 17.09.2020

Circle K sadarbojas ar šīm kompānijam un varu pateikt, ka viņi tev pateiks, ka pats būsi vainīgs nevis viņi. Labāk iesaku aizbraukt uz automazgātuvēm, kur cilvēki mazga paši. Atbalstīsim mazos uzņēmumus nevis oligarhus no citām valstīm, kuri grib nopelnīt lielu naudu par robotmazgāšanu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы