www.sudzibas.lv Circle K Sīka krāpšanās "skrāpē un laimē" spēlē, noteikumu un saistību nepildīšana

Circle K - Sīka krāpšanās "skrāpē un laimē" spēlē, noteikumu un saistību nepildīšana

Ja spēles noteikumos skaidri melns uz balta bija rakstīts ka spēle turpināsies līdz 2023.gada 1.martam (IESKAITOT), tad kāpēc šodien 1.martā no rīta atverot tās aplikāciju jau priekšā rēgojās "skaists" bannerītis "Circle K ziemas spēle "Skrāpē un laimē" ir noslēgusies"? Tādējādi liedzot izmantot par spēles apmeklējum dienām iekrātās dāvana kastītes! Sāksim jau ar to ka spēles sākumā 2022.gada decembrī spēles aplikācija nedēļu vai pusotras nedarbojās IT problēmu dēļ! Un kad un kur varēs redzēt 2000eur dāvanu kartes loterijas biļešu izlozes rezultātus?

01.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (10)

Joe Rogans👽 01.03.2023

Dāvinātam zirgam 🐴 zobos neskatās.

P pagpag 02.03.2023

Liels paldies Džo, Tavus komentus ir vienmēr prieks lasīt, nevis kā te no "dažiem", laigan bez šiem šeitan būtu garlaicīgi! :-)

K Kāpurs3000 01.03.2023

Es tikko vel noskrāpēju. Nezinu, kas tev neiet.

P pagpag 01.03.2023

haha, izskatās ka pateicoties manai sūdzībai šamējie ITešņki apzinājās savu kļūdu un šodien vēl palaiduši, senkjū verī mač! :-)

CircleKLatvija 01.03.2023

Sveiciens,

Paldies par sniegto atsauksmi! Mums, Circle K, vienmēr bijis svarīgi sniegt augstāko produktu un pakalpojumu kvalitāti un izdevīgākos piedāvājumus. Tieši tādēļ mūsu klientiem jau vairākus gadus sniedzam iespēju piedalīties iemīļotajā bezmaksas spēlē “Skrāpē un laimē” un tikt pie vērtīgiem laimestiem. Novērtējam, ka arī Tu esi starp tūkstošiem mūsu klientu, kas izmēģina savu veiksmi!

Lai arī “Skrāpē un laimē” ik dienas bijis iespējams spēlēt no jau pagājušā gada 19. decembra, mums tomēr žēl, ka tieši šodien neguvi pieeju spēlei. Jāteic, ka atsaucoties uz spēles noteikumu 15. punktu, esam informējuši klientus un spēles dalībniekus par sekojošo – mums ir tiesības uz laiku pārtraukt spēles darbību.

Šajā rītā pie vainas bijušas tehniskās kļūmes, kas rezultējās īslaicīgā spēles pārtraukšanā. Taču satraukumam nav pamata - tās ir novērstas un iemīļotā spēle ir pieejama līdz 1. marta pl. 23:59!

Vēlam, lai arī Tavs spēles “Skārpē un laimē” noslēguma raunds šajā dienā rezultējas ar vērtīgiem laimestiem un tiekamies jau atkal pavisam drīz!

Tavs Circle K

P pagpag 01.03.2023

Sveiciens,

Lai arī "Skrāpē un Laimē" vairums balvu bija nesevišķi dāsnas vai piemaksu prasošas, bet par sākumā bez maksas uzdāvināto 6,75 vērto logu šķidrumu gan bija liels "wow!" un pēctam jau divus "laimētos" 50%-gos pirku ar smaidu, bet bez lielas kurnēšanas, tākā veiksmīgs mārketings un tieši šādā secībā, ja būtu otrādi diezvai nostrādātu!

Tavs PagPag

P pagpag 02.03.2023

грацье милле дорогой Синьор, Ваши комменты всегда приятно читать, ниточто у "некоторых", хотя без них тут былобы скучно! :-)

A Andra111 03.03.2023

Vot divana sedetaj,pat nezin ko nozime vards sūdzība.
Del taa ka nevareja nokasit😂😂😂
Jabut mulkei reali

N niknais245 03.03.2023

Latvijā šodien grūtajos apstākļos ēst grib visi. Un pat ar laimestu mazāk dalīsies. Vairāk laika iztērēs uz to un laika vērtību ziedos citiem... Un cirkle bandītu kantoris.

J jo-ho2 04.03.2023

Es gan biju vīlusies šai akcijā, laimēju ūdens iepakojumu 6pudeles ar 50% atlaidi. Nju protams, ja tāda atlaide, tak jānopērk. Ejot ārā no cirkleK, pretim stāv pie durvīm, tieši tas pats ūdens, krietni lētāk! Starpība nebija maza😡 Jautāju pārdevējai, kā tas tagad nākas, ja es nopirku dārgāk ar 50%atlaidi,nekā tirgojas veikalā? Atbildēja, ka kupons tiek rēķināts no pilnas summas un neko vairs nevar darīt🤦‍♀️

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы