www.sudzibas.lv Circle K Muļķīga situācija

Circle K - Muļķīga situācija

Iebraucu uzpildīt degvielu. Tikai degvielu. Ieejot veikt apmaksu, lika paņemt iepirkuma groziņu. Es saprotu, ka tādi ir valsts noteikumi, bet tas ir smieklīgi. Uz jautājumu, vai tie tiek dezinficēti pēc katra pircēja, teica ka dezinficē reizi trijās stundās. Kam man tādi noteikumi, kur es varu sev vīrusu dabūt vēl? Ja es neko nepērku, tikai apmaksāju degvielu, vai nebūtu prātīgi tomēr bez groziņa? Esmu circle K klients vēl no laikiem, kad tas bija statoils un man vienmēr viss patika. Taču uz priekšdienām izvēlēšos citu DUS, kur apkalpo piemēram pie lodziņa, jo tomēr risks inficēties ar vīrusu no groziņa, kuru trīs stundu laikā paķer 30 cilvēki un vairāk mani nevilina nemaz. Starp citu, Depo un Maksima dezinficē grozus un ratus pēc katra klienta.

09.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (10)

V vitols 09.02.2021

Es ienācu tikai samaksāt pa degvielu...
Kāpēc tu nelieti nemaksāji ārā pie sūkņa.

K Kāpurs3000 09.02.2021

Domā loģiski. Pie sūkņa nav roku dezinfekcijas līdzeklis.

Cik pieklājīgi Jūs uzrunājat svešas meitenes)
Atbildēšu, tāpēc ka ārā var samaksāt tikai ar karti, bet man diemžēl bija sksidrā nauda

B Buhariks 11.02.2021

Vai dezinficēji savu skaidro naudu pirms maksājuma veikšanas, svešā meitene? Citādi visi Circle K darbinieki dabūs vīrusu!

Es nerakstīju šeit, lai kasītos ar cilvēkiem, kam nav ko darīt. Nē, skaidro naudu ne dezinficēju, ja tas tiešām Jūs interesē)))

K Kāpurs3000 09.02.2021

:D daudzi noteikumi ir tik muļķīgi, ka gribās sākt rēkt. Piemēram šalle nav maska, bet šalles daļa ar aukliņām priekš ausīm skaitās. :D

Harold 09.02.2021

Mani interesē, vai, ieejot tikai uz wc, arī jāņem groziņš? 😂

CircleKLatvija 10.02.2021

Labdien! Visu cieņu par ilggadīgu lojalitāti;
Jā, tādi ir valsts noteiktie nosacījumi, mēģinām tos izpildīt ar vislielāko atbildību, tajā pašā laikā, saprotot situāciju, apkalpojam klientu, ja groziņš arī nav paņemts, zināmā mērā riskējot tikt sodītiem;
Dezinficējam iekārtas un inventāru, ņemot vērā valstī noteikto epidemioloģisko regulējumu;
Lai izslēgtu iespējamu inficēšanos no inventāra lietošanas, DUS vairākās vietās ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi, kurus variet izmantot gan pirms, gan pēc DUS veikala apmeklēšanas.
Ja atbildīgās valsts institūcijas lems citādi (šobrīd institūciju pārbaudēs par COVID-19 nosacījumu ievērošanu, groziņu esamībai un lietošanai tiek pievērsta ļoti liela uzmanība, mēs, kā uzņēmums, šajā gadījumā riskējam pat ar objekta slēgšanu), nekavējoties reaģēsim, lai klientu ikdienu padarītu pēc iespējas ērtāku.

Paldies par atbildi! Es arī saprotu, ka šajā absurda situācijā nav vainojams uzņēmums... Bet...

Good Intentions 11.02.2021

Stulbs likums! Tas nevis samazina, bet paaugstina risku ņemot vērā, ka netiek dezinfekcēts pēc katra apmeklētāja. Arī lielveikaliem ir šī kaite un stabili varu minēt '''MAXIMA''.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы