LV RU
www.sudzibas.lv Circle K Garās rindas..

Circle K latvija - Garās rindas..

Vēlējos tikai pateikt, ka tas vairs nav izturams... Vai tiešām šajā stacijā trūkst darbinieku vai kā? Jau kuro reizi braucu un viens un tas pats. Itsevišķi vakaros, pēc 18: 00.
Pāris dienas atpakaļ, brīvdienās, nabaga blondā meitene viena pie kases, rindā apmēram 13 cilvēki, visiem vajag ēst, man degviela.. Pluss vēl bija uzkāries kafijas automāts, izlieta kafija pie tā, meitene skrēja, klausījās apvainojumus no citiem klientiem.. Vai tiešām jāstrādā pa vienam, ja ir tik daudz cilvēku?
Es, protams, esmu pacietīga un pagaidīju, meitene ar sarkaniem vaigiem mani pasveicināja, apkalpoja ar smaidu, lai gan viņas vietā dēļ apvainojumiem būtu stūrī raudājusi.
Uz ko skatās vadība? Es domāju, ka neesmu vienīgā, kas ar to ir saskārusies!

Дополнено Ingūna13 06.03.2019

Šis ir Kuldīgā, aizmirsu pieminēt!

In

Комментарии (3)

hola_amigo 06.03.2019

Ieraxti Circle K facebook

hola_amigo 06.03.2019

UN katram ir iespeja aizstavet darbiniekus no nigriem nevaajdzigiem komentariem

NeWVeL 07.03.2019

veikalos ta pati! No 20 kasses strada 2. Visi strada arzemes- tar naudu maksa

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы