LV RU
www.sudzibas.lv Circle K Krāpšana un slikts serviss

Circle K - Krāpšana un slikts serviss

Esmu reģistrēta Circle K tīklā ka pastāvīgs klients. Regulāri uz e-pastu nāk dažādi atlaižu piedāvājumi, tai skaitā arī papildus cenu atlaides degvielai. Liekās, ja viss ir organizēts elektroniski, tad nevajadzētu būt problēmām pie apmaksas par degvielu dus ar piedāvāto atlaidi - tai būtu jānotiek automātiski. Bet nē! Katru reizi kasieres runā par kaut kādiem kuponiem! Bez tiem nekādas papildus atlaides! Kad es izdrukāju vēstuli no e-pasta un uzrādīju, kasē tika ievadīta atlaide manuāli, bet šodien, 27.10.2019, atkal uzrādot izdruku, kasiere it kā manuāli pievienoja atlaidi, mājās konstatējam, ka nekāda papildatlaide netika piemērota! Esam ļoti neapmierināti ar šādu apkalpošanu! Kādēļ mānīt cilvēkus ar piedāvājumiem, kurus pats pakalpojumu sniedzējs negrib pildīt. Tas tikai bojā klientu noskaņojumu un savu reputāciju! Vienkārši vairāk negribās uz turieni atgriezties!

27.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Circle K Latvia Support Ответ от представителя 28.10.2019

Labdien.

Lai varētu izskatīt Jūsu aprakstīto situāciju, lūgums atsūtīt papildus informāciju:
Uzpildes stacija kurā bija darījums, aptuvens laiks, izmantotās Extra kartes nr., ja izmantota banku karte, kura piesaistīta Extra club profilam, tad kartes pirmie 6 un pēdejie 4 cipari.
Epasta adrese uz kuru saņēmāt piedāvājumu.

Lai nebūtu informācija jāraksta publiski, lūgums to atsūtīt uz mūsu epasta adresi [email protected]

Ar cieņu,
Circle K Latvia Klientu Serviss

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы