LV RU

Circle K - Krāpšana

06.11 biju nopircis degvielu, maksājot ar karti palūdza ievadīt pin divas reizes, tā kā termināls slikti strādāja. Samaksāju viss ok. Pienāk 08.11 datums no internetbankas atnāk sms, ka summa, kura tika samaksāta 06.11 tiek novilkta vēl vienu reizi. Uz doto brīdi tas maksājums internetbankā stāv kā rezervēts. Sanāk par vienu uzpildi esmu samaksājis divreiz vairāk. Kasieri sauca lāsma, vismaz tas izriet no čeka, notika tas Rēzeknes Cirkle stacijā.

13.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Circle K Latvia Support Ответ от представителя 13.11.2019

Labdien.

Lūgums atsūtīt ekrānšaviņu no internetbankas ar minētajiem darījumiem, kā arī izmantotās kartes pirmos sešus un pēdejos četrus ciparus uz [email protected], lai varam pārbaudīt šo gadījumu un veikt reversu transkaciju, ja darījums noticis divas reizes.

Ar cieņu,
Circle K Latvia

S

Комментарии (2)

M Mego izmeklētājs 13.11.2019

Internet bankā nevar apstridēt darijumu?

vards_uzvards 13.11.2019

Ja kasiera vienu maxajumu skatija sev uz Bahamu salam

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы