LV RU
www.sudzibas.lv Circle K Akciju maldināšana

Circle K - Akciju maldināšana

Manuprāt, cilvēku maldināšana circle k ar jaunajām akciju cenām "2 par... ".
Pieejot pie kases, pārdevējai prasu vai 2 batoniņi būs par 1 cenu (kā jau tas norādīts) , pārdevēja pārliecinoši to apstiprināja. Izrādās, ka nē, ņemot 2 produktus par katru jāmaksā konkrētā Cena. Tad jau pat pārdevējs īsti neizprot jaunās cenu "uzlikas". Ar maziem burtiņiem rakstīts - gab. Lieki piebilst, ka pat nav norādīta Cena bez akcijas. Par katru produktu skriet pie pārdevēja un jautāt kāda ir bez akcijas Cena?
Circle k labi pastrādājuši, lai maldinātu klientus un tie, kuri īsti neseko līdzi cenām pie kases, tas īpaši strādā! Malači!
Vairs circle k noteikti neiepirkšos.

12.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

!

Комментарии (7)

! !!!!!!!. 12.03.2020

Circle K

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 17.03.2020

Pērkot divus, par vienu maksā 0,69. Kas tur, ko nesaprast?

! !!!!!!!. 12.03.2020

Standarta cena izrādījās 0.70€ ar kaut ko.

R RXX 12.03.2020

Skaidrs, ka nav norādīta standarta cena. OK. Bet nekur piedāvājumā nav norādīts, ka akcija ir 2 par 1 cenu, bet gan 2 par X eur/GAB., resp., pērkot 2 gab., cena par katru ir zemāka. Jūsu paša/pašas pievienotajā attēlā tas lasāms melns uz dzeltena, lasiet uzmanīgāk!

! !!!!!!!. 12.03.2020

Vēlreiz varu atkārtoties - Circle K ļoti labi nostrādāja ar šāda veida akciju zīmēm, ne visi iedziļinās tajos sīkajos burtiņos. Ierauga - 2 par X cenu, o super! Pie kases pat neapskatot kā ir patiesībā! :)

R RXX 12.03.2020

Kā tad lai noformulē šo ideju, lai arī cilvēki ar aizturi saprot? Vispār smaga dzīve, jūtu līdzi.

S Stonus 12.03.2020

Kārtējais atpalicis, kurš nemāk lasīt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы