LV RU
www.sudzibas.lv Cinamon VENTILĀCIJA

Cinamon Kino - VENTILĀCIJA

Sveiki,biju vakardien aizgājusi uz filmu 2. zālē un gribu sūdzēties par ventilāciju! Vai tiešām cilvēkiem ir jāsmok nost kinoteātrī jo nav gaisa ar ko elpot? Knapi varēja sagaidīt filmas beigas DZĪVAM - NENOSMAKUŠAM! Cilvēki pilna zāle un nav ventilācijas? kurā gadsimtā dzīvojam? karsti, visi cilvēki nomocījušies ,pārsvīduši.. citi vienkārši neizturēja un devās ātri vien prom jo NEBIJA AR KO ELPOT!!!! Taču dariet kaut ko lietas labā.. DODIET GAISU

Z

Комментарии (2)

A Arvids123 15.02.2015

Vakardien tiesam bija daudz cilveku ari izbaudiju sho "gaisotni". Pec filmas riktigi nosvidis ka cuka, labi ka vsmaz meteli biju nonjemis. Bet nu ja ventilacijas nav, biju 8taja zale. Stats atkartojas, draudzene pec tam sudzejas ka ir nedaudz slikti palicis, un viss parkaltis, sheit pat " LIELAA COLA" nepalidzeja, bija izdzerta jau pec 20 minutem, no filmas sakuma.

S sintija88 14.08.2015

Tagad jau ar ventilāciju viss ir ok :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы