LV RU
www.sudzibas.lv Buts Valsts naudas likumīga izkrāpšana

Buts - Valsts naudas likumīga izkrāpšana

Šī iestāde ir veidota, lai sagrābtu valsts naudu, izlaistu cauri pēc iespējas vairāk bezdarbnieku, bet tai pilnīgi neinteresē mācību kvalitāte, pasniedzēju atalgojums un vai kursanti spēja apgūt visu vielu un nokārtot nenormāli daudzās ieskaites un gala eksāmenus!
Neprofesionāla un stagnējoša iestāde!
Nva tur nedrīkstētu piedāvāt apmācības!

29.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (4)

A asdasd123 29.10.2020

tipisks latvijas ES naudas nogriešanas kontoris . saņem diplomu ar kuru var iet uz tualeti pēc šo kursu pabeigšanas .

Izrādās, ka es ar 12 klasem un mācību centra "BUTS" profesionālo izglītību zinu un māku vairāk, nekā Rīgas Tehniskās koledžas absolventi ar 1. līmeņa augstāko izglītību :) Tagad es pelnu vairāk par vidējo profesijā un vidējo valstī, esmu pieprasīts specialists, kam pat pandēmijas laikā ir vairāki darba piedāvājumi

Ar tiem kursiem ir ļoti vienkārši: ja cilvēkam tiešām vajag to profesiju, viņš to dabūs arī par pusgadu, bet nepalidzēs arī 4 gadi arodskolā.

MacBeton 29.10.2020

Jā, pilnīgi piekŗitu, bet...
To iestādi uztaisija tavu vecāku ievēlētā valdība.
Tātad, kur ir problēma?
Kam ir jāparāda taisnība?
Jāizslēdz LTV un LNT, un jāparāda fakti.
Mēs jau te ta ka zinām kas ir appisiens, pa lielam.
Jaunos appisienus protams gribam zināt. Bet nu, BUTS? Tas ir 10 gadus jau...
Tad jau varēji brīdināt arī par Banka Baltija...

Z ZaneG 28.01.2021

Pilnīgi piekrītu, ka šī iestāde ir naudas kāsēji un kvalitāte nevienu neinteresē. Pa to naudu, kuru sēdēju zoom un ieguvu diplomu varēju pati izlasīt to prezentāciju! Nekāda jēga, neko es neieguvu, tikai zaudēju, gan laiku, gan naudu! Vienmēr mācoties un iegūstot jaunu diplomu ir vēlme arī iemācīties kaut ko, bet šajā gadījumā lieki iztērēts laiks! Tika lasītas definīcijas, likumi, kas būtu jāzina, bet ne to, kā tas būtu reāli dzīvē jāpielieto- 0 !

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы