www.sudzibas.lv Bezkrumiem.lv Krāpnieki, zagļi, uzmetētēji

Bezkrumiem.lv - Krāpnieki, zagļi, uzmetētēji

Uzmanieties krāpnieki! Bezkrumiem.lv ir krāpnieki un uzmetēji! Neiesaistieties ar viņiem nekādos darījumos! Naudu nesaņemsiet un materiāls tiks nozagts. Šī nav pirmā un vienīgā reize kad bezkrumiem.lv uzmet cilvēkus! Sākotnēji viss izskatās laipni un forši. Tiek apzināta platība un aprēķināta nauda, kuru man būtu jāsaņem, bet ar to arī viss aprobežojās nauda netiek maksāta. Uz telefonzvaniem netiek atbildēts. Uzmanieties bezkrumiem.lv ir krāpnieki!

J

Комментарии (6)

J Jūlija1982 07.05.2023

bezkrumiem.lv

B Bezkrumiem.lv 15.05.2023

Labdien, Jūlija1982!
Mani sauc Elvijs Trankalis un esmu SIA ENKO Valdes loceklis. Mums pieder FB lapa un mājaslapa bezkrūmiem.lv
Diemžēl ne mūsu sistēmā, ne arī start līgumiem nevaru atrast nevienu īpašumu, kur esam noslēģuši Līgumu ar kādu vārdā Jūlija.
Mūsu vārds un reputācija mums ir ļoti svarīgi, tapēc vēlos noskaidrot kāpēc šāds viedoklis par uzņēmumu.
Lūdzu, privāti [slēpt]@bezkrumiem.lv) vai šeit komentāros, norādiet par kādu īpašumu/objektu ir runa, lai varam saprast kāpēc šāds viedoklis.
Jau iepriekš pateicos!
Ar cieņu,
Elvijs Trankalis
SIA ENKO
Valdes loceklis

V Verners2023 15.05.2023

Nu protams, ka Jūs neko nevarat atrast un neko nezinat! Dīvaini būtu, ja būtu savādāk. Jums nav pat drosmes atbildēt uz maniem zvaniem un e-pastiem! Gļēvuļi Jūs esat. Skujenes pagastā atrodas objekts, kurā Jūs apņēmāties veikt darbus un solījāt piemaksu par savākto materiālu. Rezultātā materiālu savācāt, zemi sacūkojāt un nozudāt.

B Bezkrumiem.lv 16.05.2023

Labdien, Verners2023!
Tāpat kā iepriekšējā atbildē, vēlos Jūs aicināt atsūtīt konkrēti par kādu īpašumu ir runa, kurš Līguma nr. un kad ir noslēgts līgums.
Šobrīd Skujenes pagastā mums ir viens aktīvs objekts, bet tur darbi ir pusceļā. Esam sazinājušies ar zemes īpašnieku un no viņa pret mums pretenziju nav.
Vēlreiz atkārtošos, ka ar mums var sazināties gan pa epastu [slēpt]@bezkrumiem.lv , gan zvanot uz 24336699.
Mēs esam tikai par caurspīdīgiem un atklātiem darījumiem!
Mums ir ļoti daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu esošiem un bijušajiem klientiem, līdz ar to, esam pārliecināti par sevi un saviem darbiem!

а Андрей В. 15.05.2023

Ну наконец-то этих заметили! Сколько ещё они будут людей дурить и открыто обманывать?! SIA ENKO и bezkrumiem.lv ждите Ваше время настало! Собираем подписи и подаём в полицию коллективное заявление. Люди не попадитесь и Вы на этих мошенников и лжецов! Они Вас обманут как многих до Вас!

B Bezkrumiem.lv 26.06.2023

Labdien, Andrej B!
Mani sauc Elvijs Trankalis un esmu SIA ENKO valdes loceklis un īpašnieks. Mums pieder FB lapa un mājaslapa bezkrūmiem.lv
Lūdzu, uzrakstiet šeit atbildē vai arī privāti uz uzņēmuma epastu [slēpt]@bezkrumiem.lv (to var izdarīt arī mūsu mājaslapā) par to, kurā objektā Jūs est apmānīts un par ko. Vēlams, pievienojiet arī Līguma nr.
Mēs šādus komentārus neatstājam bez uzraudzības un mūsu mērķis ir atrisināt šādas situācijas.
Paldies!
Ar cieņu,
Elvijs Trankalis
SIA ENKO
Valdes loceklis

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы