LV RU
www.sudzibas.lv BETA Slikts serviss

BETA, Rīgas iela 126, Jēkabpils - Slikts serviss

Kārtējo reizi nākas vilties un apliecināt sev, ka Jēkabpils, Rīgas ielā 126, betā, strādā nekompetenti darbinieki, kuri ignorē valsts valodu. Vislielākā necieņas izrādīšana. Darba devējiem ieteicams pieņemt darbā darbiniekus, kas liktu klientiem veikalā atgriezties, nevis tos atbaidītu. Darbinieki ir jūsu atspulgs, diemžēl šie darbinieki jūs tikai velk uz leju..

I

Комментарии (2)

Jimmy Darling 07.10.2020

tad ej, latviete, strādā veikalā un sauc savas draudzenes. nu negrib latvieši strādāt veikalos un ņemties ar čīkstuļiem, saki paldies ,ka vispār veikalos, vēl kāds strādā.

"pieņemt darbā darbiniekus, kas liktu klientiem veikalā atgriezties"? Viņi tā jau dara, izdots par mazs atlikums, sabojāta, smirdīga prece ar beigušos derīguma termiņu un viss pārējais priekš tā, lai tu obligāti atgrieztos veikalā

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы