LV RU
www.sudzibas.lv Befrites Klientu apkrāpšana

Kebabupiegade.lv - Klientu apkrāpšana

Visnaglākā iestāda un kurjeri. 07.03.2015. Pasūtīju 2 XL komplektus (Nr.3), bet atveda, nepārspīlēšu, ja teikšu - super mazos! Jau iepriekš bija tā, ka nav atlikuma ko atdot (saprotu - tējas nauda. Bet ne jau tad, kad mani ir apkrāpuši ar preci! )To visu vajadzētu pārbaudīt kādai patērētāju tiesību aizsardzības iestādei un VIDam arī.Laikam ir lieki teikt, ka vairs NEKAD tur nepasūtīšu neko, un draugiem ieteikšu to nedarīt.

S

Комментарии (3)

S Skabais 07.03.2015

Aizmirsu piebilzt, ka no čeka ne smakas... VID...

M Mierinsh 10.03.2015

kababs pats labs?

I ilzhuks 18.10.2015

Pivienojos! Pasūtījām 18.10.2015 4 kebabus, izmēri it kā atbilda, bet paši kebabi neēdami, gaļa pārdegusi un sāļa, garšoja nekā. Neiesaku!!! Nevienam negaršoja. Čeku arī neatradām, kaut gan kurjers apgalvoja, ka esot maisiņā pie pasūtījuma... Vienvārdsakot, vairāk nekad šeit neko nepasūtīsim un arī citiem iesakām no šīs iestādes turēties pa gabalu...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы