LV RU
www.sudzibas.lv Balva APDROSINASANAS GADIJUMS

AAS BALVA - APDROSINASANAS GADIJUMS

NEPILDA LIGUMA SAISTIBAS APDROSINATAJA PARSTAVIS, INARA BARTULE, IESTAJOTIES APDROSINASANAS GADIJUMAM.NEZINU KA TURPMAK AR VINIEM SADARBOTIES.

Ta

Комментарии (2)

Sa Sandra 02.02.2011

Iesaku būt aktīvam, zvanīt viņiem katru dienu, es viņus sāku biedēt ar LTAB un ko tik vēl ne- tas ar Balvu jau ir sen- it sevišķi, ja neesi viņu klients(kā tas bija manā gadījumā, jo biju cietusī puse).ja vienkārši gaidīsi, nesagaidīsi tik drīz.Es ar viņiem cīnījos, lai arī bija ceļu policijas slēdziens. Kā mokās tie, kas ar saskaņoto iet pie viņiem- nespēju pat iedomāties.

Iv ivars73 28.07.2012

Sveicināti-varu vienīgi izteikt savas domas par Lielāko krāpniecību lielos apmēros-latvijas apdrošināšanas kompānijas saistītas ar LTAB-katra kompānija konvertiņā iemaksā attiecīgo summu par lietas pozitīvo slēdzienu par labu apdrošināšanas kompānijai-līdz ar to varat pat nevērsties pēc šlēdziena-būsiet zaudētāji un laiku pazaudējuši-sniedzat tiesā-kura atbildīte pārsteigs jūs-pats vainīgs- kad brauci tur, kur nevajadzēja-bet jūsu tiesības ir pārsūdzet Es tiesā un piesaistīt profesionālo ekspertu-kur noteikti mūsu afēristi zaudēs un komensāciju izmaksās-Novēlu visiem veiksmi :-)))

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы